Nokia N73 je nový špičkový smartphone, disponující 3.2 MPX Fotoaparátem, OS Symbian 3rd Edition a velkým 2.4 palcovým QVGA displejem


Vítejte na stránkách věnovaných Nokii N73. Naleznete zde jak základní informace o tomto skvělém telefonu, tak i multimediální obsah a spostu dalších užitečných informací.Jak zobrazit svátek v pohotovostním režimu

Michal Biel, 15.9.2006Pokud nechcete zapomenou popřát svým blízkým k svátku, můžete si na pohotovostní displej telefonu zobrazit aktuální svátek a každý den tak mít jasný přehled kdo má svátek.

Budete potřebovat prográmek Svátky, který si stáhnete v sekci Software a emailový klient Microsoft Outlook, který je součástí Microsoft Office, který má jistě spousta z vás.

Audacity Program Svátky rozbalte, spusťte, nastavte česká jména a potvrďte kliknutím na "Přidat svátky".

Nyní vám program vyexportoval všechny svátky do kalendáře Outlooku, takže už stačí pouze synchronizovat kalendář s kalendářem v mobilním telefonu.

Spusťte Nokia PC Suite a položku "Synchronizovat". V nastavení vyberte zda chcete synchronizovat pouze kalendář, nebo i další data a klikněte na tlačítko "Synchronizovat".
Nyní již je vše hotové a výsledek vypadá jako na obrázku:

Audacity

Copyright © 2010, Michal Biel & BFLM