Nokia N73 je nový špičkový smartphone, disponující 3.2 MPX Fotoaparátem, OS Symbian 3rd Edition a velkým 2.4 palcovým QVGA displejem


Vítejte na stránkách věnovaných Nokii N73. Naleznete zde jak základní informace o tomto skvělém telefonu, tak i multimediální obsah a spostu dalších užitečných informací.

Software


DVD Ripper
Jednoduchý prográmek, dokáže zkonvertovat DVD do formátu avi, který přehrávají např. smartmovie nebo DivX Player. Snadno a rychle tak můžete sledovat vaše oblíbené DVD v telefonu.


Theme Studio 3.1
Nokia theme studio 3.1 je prográmek pro tvorbu schémat pro vaši nokii, pozor na velkou velikost (131MB).


Svátky
Tento prográmek dokáže vyexportovat všechny svátky do kalendáře v MS Outlooku. Následně je pak můžete synchronizovat s telefonem a mít tak na pohotovostním displeji vždy zobrazený aktuální svátek daného dne:)


Digital MediaRescue Professional
Tento program vám pomůže obnovit ztracené soubory a data ze všech typů médií. Software podporuje zotavení po náhodném smazání, el. přepětí, zavirování, u formátovaných nebo poškozených médií, špatné funkci hardware nebo z jiného důvodu.Program prozkoumá každý sektor úložných zařízení (pevný disk, USB nebo flasch disk) za účelem nalezení vymazaných a ztracených souborů. Program "zná" vnitřní formát souboru a tak může automaticky poznat soubor i bez skutečných dat na disku. Když program lokalizuje rozpoznanou posloupnost dat, nastartuje proces ZOTAVENÍ a rekonstruuje soubor sektor za sektorem na další diskovou mechaniku s maximální možnou integritou.


MP3go128
Mp3go128 je program, který konvertuje mp3 soubory z vysokým bitrate na soubory s nižším bitrate. Pokud chcete mít ve svém telefonu nebo přehrávači více mp3 souborů, můžete zkonvertovat všechny vaše mp3 soubory s vysokým datovým tokem (bitrate) na menší soubory s nižším datovým tokem bez většího dopadu na kvalitu zvuku (pokud vyberete bitrate alspon 128K).


Audacity
Audacity je výborný a jednoduchý freeware program, ve kterém můžete upravovat hudbu ve formátu mp3. Můžete například vystříhnout část písničy, ztišit písničku na konci a jiné.


super
Program SUPER, je vynikajícím freeware pomocníkem pro konverzi videí do formátů, které přehrávají mobilní telefony. Program je skutečně jednoduchý a účelný, jakékoliv video si během chvilky překonvertujete a můžete jej sledovat ve vaší N73.


S60 Theme Studio
Series 60 Theme Studio je prográmek pro vytváření, editování a prohlížení témat. V programu můžete upravit vzhled: spořiče, signálu, baterie, hodin, ikonky... Mezi nové funkce paří i možnost přidání zvuků pro alarmy a vyzvánění, průhledné komponenty, animace.


Copyright © 2010, Michal Biel & BFLM