10 skvělých pouzder na iPhone 5 – zábavnější a více chráněné

iPhone 5 byl oznámen teprve minulou středu, ale na internetu je již k dispozici nepřeberné množství obalů na iPhone 5, přičemž se očekává, že mnoho z nich bude odesláno během několika dní, přesně v době uvedení smartphonu na trh. Proto jsme se rozhodli ještě jednou pročesat web a dát vám další výběr 10 skvělých obalů na iPhone 5. Opět jsme vybrali ty, které jsou určeny hlavně k tomu, aby byl váš iPhone 5 zábavnější a zároveň poskytovaly základní úroveň ochrany, ale do našeho seznamu bylo zahrnuto také několik odolných možností.

1. Pouzdro Incase Snap Case

Pouzdro Incase Snap Case je tenké a lehké pouzdro, které poskytuje základní úroveň ochrany pro váš iPhone 5. Je vyrobeno z tvrdého polykarbonátového materiálu a je k dispozici v různých barvách. Má také zvýšený rám, který pomáhá chránit obrazovku před poškrábáním.

2. Řada Otterbox Defender

Otterbox Defender Series je odolné pouzdro, které poskytuje maximální ochranu pro váš iPhone 5. Je vyrobeno z třívrstvé konstrukce, která obsahuje polykarbonátové pouzdro, vestavěný chránič obrazovky a silikonový obal. Má také sponu na opasek pro snadné přenášení.

3. Speck CandyShell

Speck CandyShell je stylové pouzdro, které poskytuje základní úroveň ochrany pro váš iPhone 5. Je vyrobeno z tvrdého vnějšího povrchu a měkkého vnitřku, který pomáhá absorbovat nárazy. Má také zvýšený rám, který pomáhá chránit obrazovku před poškrábáním.

Chcete-li ochránit svůj iPhone 5, můžete si vybrat z 10 cool pouzder. Funkčnější a ochrannější než kdy předtím. Podívejte se na 10 cool iPhone 5 pouzder , abyste si mohli vybrat to, co vám nejlépe vyhovuje. Také byste měli vědět, že existují nebezpečné android aplikace, které je třeba odstranit , a datum vydání Samsung Note 20 , abyste mohli být v obraze.

4. Griffin Survivor

Griffin Survivor je odolné pouzdro, které poskytuje maximální ochranu pro váš iPhone 5. Je vyrobeno ze silikonového materiálu absorbujícího nárazy a má vestavěnou ochranu displeje. Má také sponu na opasek pro snadné přenášení.5. Incipio Feather

Incipio Feather je tenké a lehké pouzdro, které poskytuje základní úroveň ochrany pro váš iPhone 5. Je vyrobeno z tvrdého polykarbonátového materiálu a je k dispozici v různých barvách. Má také zvýšený rám, který pomáhá chránit obrazovku před poškrábáním.

6. Řada Otterbox Commuter

Otterbox Commuter Series je odolné pouzdro, které poskytuje maximální ochranu pro váš iPhone 5. Je vyrobeno z dvouvrstvé konstrukce, která zahrnuje polykarbonátový plášť a silikonový obal. Má také sponu na opasek pro snadné přenášení.

7. Grip Speck CandyShell

Speck CandyShell Grip je stylové pouzdro, které poskytuje základní úroveň ochrany pro váš iPhone 5. Je vyrobeno z tvrdého vnějšího povrchu a měkkého vnitřku, který pomáhá absorbovat nárazy. Má také zvýšený rám, který pomáhá chránit obrazovku před poškrábáním.

8. Griffin Survivor Extreme

Griffin Survivor Extreme je odolné pouzdro, které poskytuje maximální ochranu pro váš iPhone 5. Je vyrobeno ze silikonového materiálu absorbujícího nárazy a má vestavěnou ochranu displeje. Má také sponu na opasek pro snadné přenášení.

9. Spusťte DualPro

Incipio DualPro je tenké a lehké pouzdro, které poskytuje základní úroveň ochrany pro váš iPhone 5. Je vyrobeno z tvrdého polykarbonátového materiálu a je k dispozici v různých barvách. Má také zvýšený rám, který pomáhá chránit obrazovku před poškrábáním.

10. Řada Otterbox Reflex

Řada Otterbox Reflex je odolné pouzdro, které poskytuje maximální ochranu pro váš iPhone 5. Je vyrobeno z dvouvrstvé konstrukce, která zahrnuje polykarbonátový plášť a silikonový obal. Má také sponu na opasek pro snadné přenášení.

To jsou jen některé ze skvělých obalů na iPhone 5, které jsou dostupné na trhu. Na výběr je mnohem více, takže si před nákupem udělejte průzkum. Se správným pouzdrem můžete svůj iPhone 5 udělat zábavnějším a poskytnout mu základní úroveň ochrany.

FAQ

  • Otázka: Jaké jsou nejlepší obaly na iPhone 5?
    Odpověď: Nejlepší obaly na iPhone 5 závisí na vašich potřebách a preferencích. Některé z nejoblíbenějších pouzder jsou Incase Snap Case, Otterbox Defender Series, Speck CandyShell a Griffin Survivor.
  • Otázka: Jsou pouzdra na iPhone 5 vodotěsná?
    Odpověď: Ne všechna pouzdra na iPhone 5 jsou vodotěsná, ale existují některá, která jsou voděodolná. Řada Otterbox Defender a Griffin Survivor jsou dva příklady vodotěsných pouzder.
  • Otázka: Jsou pouzdra na iPhone 5 odolná?
    Odpověď: Ano, většina obalů na iPhone 5 je navržena tak, aby byla odolná a poskytovala základní úroveň ochrany. Řada Otterbox Defender a Griffin Survivor jsou dva příklady pouzder, které jsou navrženy tak, aby byly mimořádně odolné.

Pro více informací o pouzdrech na iPhone 5 se podívejte iMore a CNET .