Nové úrovně pro Angry Birds Star Wars - 20 zdarma!

Rovio se opět připojilo k hře Angry Birds Star Wars a přidalo 20 nových úrovní. Nejlepší na tom je, že aktualizace je zcela zdarma, aniž by bylo nutné použít Jedi myšlenkový trik. Nové úrovně přinášejí nové postavy, jako je například pták Princess Leia, a nové výzvy, které budou hráčům přinášet ještě více zábavy. Čtěte dále, abyste se dozvěděli více o nových úrovních a o tom, jak se dostat k nejnovější aktualizaci.

Nové postavy a výzvy

Nové úrovně přinášejí nové postavy, jako je pták Princess Leia, a nové výzvy, které budou hráčům přinášet ještě více zábavy. Nové postavy mají nové schopnosti, které mohou hráčům pomoci při hraní. Například pták Princess Leia má schopnost odrážet střely zpět na nepřátele. Nové výzvy zahrnují nové herní módy, jako je například mód „Tři ptáci“, kde hráči musí použít tři ptáky k zničení všech nepřátel.

Nové úrovně pro Angry Birds Star Wars jsou nyní k dispozici zdarma! Užijte si 20 nových úrovní, které vám přinesou novou výzvu a zábavu. Nové iphony se objeví v roce 2018 A Pixel Launcher vám umožní najít vaše karty a záložky.

Jak se dostat k nejnovější aktualizaci

Nejnovější aktualizace je k dispozici pro všechny hráče, kteří mají verzi hry Angry Birds Star Wars. Aktualizace je zcela zdarma a je k dispozici ve všech obchodech s aplikacemi. Stačí stáhnout a nainstalovat aktualizaci a hráči budou mít přístup k novým úrovním a postavám. Aktualizace také přináší nové herní módy, které hráčům pomohou získat ještě více bodů.

Závěr

Rovio se opět připojilo k hře Angry Birds Star Wars a přidalo 20 nových úrovní. Nejlepší na tom je, že aktualizace je zcela zdarma, aniž by bylo nutné použít Jedi myšlenkový trik. Nové úrovně přinášejí nové postavy, jako je například pták Princess Leia, a nové výzvy, které budou hráčům přinášet ještě více zábavy. Aktualizace je k dispozici ve všech obchodech s aplikacemi a stačí ji stáhnout a nainstalovat, aby hráči měli přístup k novým úrovním a postavám.

Zdroje: iMore , The VergeFAQ

  • Kolik nových úrovní bylo přidáno do hry Angry Birds Star Wars?
    Do hry bylo přidáno 20 nových úrovní.
  • Je aktualizace zdarma?
    Ano, aktualizace je zcela zdarma.
  • Kde mohu stáhnout nejnovější aktualizaci?
    Nejnovější aktualizace je k dispozici ve všech obchodech s aplikacemi.