4 Neuvěřitelné Věci, Které Jsem Udělal S Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 je skvělým malým nosným zařízením, které můžete použít k sledování vašich tréninků, spánku atd. Ale to není to, co jsem udělal s mým. V tomto článku se dozvíte, jak jsem využil svůj Apple Watch Series 7 k věcem, které Apple nechtěl, abych udělal.

1. Používání Apple Watch Series 7 jako klíče

Apple Watch Series 7 můžete použít jako klíče. Můžete jej použít k odemčení dveří, které jsou vybaveny technologií Bluetooth. Můžete také použít Apple Watch Series 7 k odemčení vašeho domu nebo auta. Apple Watch Series 7 můžete také použít k odemčení vašeho počítače nebo tabletu.

Apple Watch Series 7 je skvělým nástrojem pro každodenní použití. Můžete s ním provádět mnoho úžasných věcí. Zde jsou 4 neuvěřitelné věci, které jsem udělal s Apple Watch Series 7:

  • Měření tepové frekvence a sledování zdraví
  • Připojení k telefonu a přístup k aplikacím
  • Použití jako bezpečnostní náramek
  • Použití jako fitness náramek

Apple Watch Series 7 je skvělým nástrojem pro každodenní použití. Pokud hledáte další informace o chytrých hodinkách, podívejte se na gl p970 A Specifikace pixelu 7a .

2. Používání Apple Watch Series 7 jako kamery

Apple Watch Series 7 můžete také použít jako kameru. Můžete jej použít k nahrávání videa nebo fotografování. Můžete také použít Apple Watch Series 7 k streamování videa na internet. Apple Watch Series 7 můžete také použít k nahrávání zvuku.

3. Používání Apple Watch Series 7 jako hudebního přehrávače

Apple Watch Series 7 můžete také použít jako hudebního přehrávače. Můžete jej použít k přehrávání hudby z vašeho telefonu nebo počítače. Můžete také použít Apple Watch Series 7 k přehrávání hudby z internetu. Apple Watch Series 7 můžete také použít k přehrávání hudby z vaší knihovny.4. Používání Apple Watch Series 7 jako navigace

Apple Watch Series 7 můžete také použít jako navigaci. Můžete jej použít k navigaci do vaší oblíbené restaurace nebo obchodu. Můžete také použít Apple Watch Series 7 k navigaci do vaší oblíbené destinace. Apple Watch Series 7 můžete také použít k navigaci do vaší oblíbené destinace.

Závěr

Apple Watch Series 7 je skvělým malým nosným zařízením, které můžete použít k mnoha účelům. Můžete jej použít k sledování vašich tréninků, spánku atd. Ale to není to, co jsem udělal s mým. V tomto článku jsem vám ukázal, jak jsem využil svůj Apple Watch Series 7 k věcem, které Apple nechtěl, abych udělal.

Více informací o Apple Watch Series 7 naleznete na apple.com A CNET.com .

FAQ

  • Můžu použít Apple Watch Series 7 jako klíče? Ano, můžete použít Apple Watch Series 7 jako klíče k odemčení dveří, domu, auta, počítače nebo tabletu.
  • Můžu použít Apple Watch Series 7 jako kameru? Ano, můžete použít Apple Watch Series 7 jako kameru k nahrávání videa nebo fotografování.
  • Můžu použít Apple Watch Series 7 jako hudebního přehrávače? Ano, můžete použít Apple Watch Series 7 jako hudebního přehrávače k přehrávání hudby z vašeho telefonu, počítače, internetu nebo knihovny.
  • Můžu použít Apple Watch Series 7 jako navigaci? Ano, můžete použít Apple Watch Series 7 jako navigaci do vaší oblíbené restaurace, obchodu nebo destinace.