iPhone 6: Design, Specs, Cena a Datum Vydání

Apple se chystá představit alespoň jeden z dvou očekávaných iPhone 6 - 4,7' a 5,5' phablet. Podívejte se na naši kompletní přehled toho, co očekáváme od nových telefonů.

Apple se chystá představit alespoň jeden z dvou očekávaných iPhone 6 - 4,7' a 5,5' phablet. Podívejte se na naši kompletní přehled toho, co očekáváme od nových telefonů.

Design

Design iPhone 6 je stále nejasný, ale existuje několik spekulací. Některé zdroje uvádějí, že telefon bude mít tenčí tělo než iPhone 5s, s hladšími hranami a zaoblenými rohy. Některé zdroje také uvádějí, že telefon bude mít zcela nový design, který bude vypadat jako kombinace iPhone 5s a iPod Touch. Některé zdroje také uvádějí, že telefon bude mít zcela nový design, který bude vypadat jako kombinace iPhone 5s a iPod Touch.

brejle

Specs iPhone 6 jsou stále nejasné, ale existuje několik spekulací. Některé zdroje uvádějí, že telefon bude mít nový procesor A8, který bude mít vyšší výkon než předchozí modely. Některé zdroje také uvádějí, že telefon bude mít novou verzi operačního systému iOS 8. Některé zdroje také uvádějí, že telefon bude mít novou verzi operačního systému iOS 8. Některé zdroje také uvádějí, že telefon bude mít novou verzi operačního systému iOS 8.

iPhone 6 je moderní mobilní telefon s elegantním designem a výkonnými specifikacemi. Je vybaven 5,5palcovým Retina HD displejem, 8jádrovým procesorem A8 a 2GB RAM. Cena začíná na 699 dolarech a datum vydání bylo 19. září 2014. Aktualizace Samsung J7 2016 Nougat A Vodotěsný Google Pixel 7 Pro jsou další zajímavé funkce, které můžete využít s iPhone 6.

Cena

Cena iPhone 6 je stále nejasná, ale existuje několik spekulací. Některé zdroje uvádějí, že cena bude stejná jako u předchozích modelů, tj. od 699 dolarů. Některé zdroje také uvádějí, že cena bude vyšší než u předchozích modelů, a to až do 999 dolarů. Některé zdroje také uvádějí, že cena bude záviset na velikosti telefonu, tj. že 4,7' model bude levnější než 5,5' model.

Datum Vydání

Datum vydání iPhone 6 je stále nejasné, ale existuje několik spekulací. Některé zdroje uvádějí, že telefon bude vydán v září 2014. Některé zdroje také uvádějí, že telefon bude vydán v říjnu 2014. Některé zdroje také uvádějí, že telefon bude vydán v listopadu 2014.Závěr

Apple se chystá představit alespoň jeden z dvou očekávaných iPhone 6 - 4,7' a 5,5' phablet. Design, specifikace, cena a datum vydání jsou stále nejasné, ale existuje několik spekulací. Ať už se jedná o design, specifikace, cenu nebo datum vydání, budeme muset počkat, až Apple představí své nové telefony. Apple iPhone , The Verge , CNET .

FAQ

  • Kdy bude iPhone 6 vydán? Existuje několik spekulací, ale Apple ještě neoznámil oficiální datum vydání. Některé zdroje uvádějí, že telefon bude vydán v září, říjnu nebo listopadu 2014.
  • Jakou cenu bude mít iPhone 6? Existuje několik spekulací, ale Apple ještě neoznámil oficiální cenu. Některé zdroje uvádějí, že cena bude stejná jako u předchozích modelů, tj. od 699 dolarů, nebo vyšší až do 999 dolarů.
  • Jaký bude design iPhone 6? Existuje několik spekulací, ale Apple ještě neoznámil oficiální design. Některé zdroje uvádějí, že telefon bude mít tenčí tělo než iPhone 5s, s hladšími hranami a zaoblenými rohy, nebo zcela nový design, který bude vypadat jako kombinace iPhone 5s a iPod Touch.