5 Nejlepších Virtuálních Aplikací pro Chování Domácích Mazlíčků

Chcete si pohrát s virtuálními domácími mazlíčky, ale nechcete si kupovat Tamagotchi? Podívejte se na naše, které vám pomohou zaplnit tu chybějící mezeru.

Tamagotchi hračky stále vycházejí, ale pravděpodobně jste to nevěděli, že? Dnes už málokdo, ať už děti nebo dospělí, by chtěl mít samostatné zařízení, jen aby měl virtuálního domácího mazlíčka. Naštěstí existuje spousta možností jako hry a aplikace pro naše chytré telefony. Takže zde jsou naše pět nejoblíbenějších virtuálních aplikací pro chování domácích mazlíčků.

1. Můj mluvící mazlíček

My Talking Pet je jednou z nejlepších aplikací pro chování domácích mazlíčků. Aplikace vám umožňuje nahrávat fotografie vašeho domácího mazlíčka a převést jej do virtuálního mazlíčka. Můžete také nahrávat zvukové soubory a aplikace je převádí na zvuky vašeho virtuálního mazlíčka. Aplikace je zdarma, ale můžete si zaplatit za přístup k více funkcím.

Chování domácích mazlíčků může být obtížné, ale existuje několik virtuálních aplikací, které vám mohou pomoci. 5 nejlepších virtuálních aplikací pro chování domácích mazlíčků jsou: nabídky na černý pátek samsung s20 , cena iphone 4s , Petcube Play, Petzi Treat Cam, Furbo Dog Camera a Petzi Connect.

2. Pro

Pou je jednou z nejpopulárnějších aplikací pro chování domácích mazlíčků. Aplikace vám umožňuje vybrat si z několika různých druhů virtuálních mazlíčků a starat se o ně. Můžete hrát s nimi hry, krmit je a dokonce je učit novým dovednostem. Aplikace je zdarma, ale můžete si zaplatit za přístup k více funkcím.

3. Můj mluvící Tom

My Talking Tom je další populární aplikace pro chování domácích mazlíčků. Aplikace vám umožňuje vybrat si z několika různých druhů virtuálních mazlíčků a starat se o ně. Můžete hrát s nimi hry, krmit je a dokonce je učit novým dovednostem. Aplikace je zdarma, ale můžete si zaplatit za přístup k více funkcím.

4. Moje mluvící Angela

My Talking Angela je další populární aplikace pro chování domácích mazlíčků. Aplikace vám umožňuje vybrat si z několika různých druhů virtuálních mazlíčků a starat se o ně. Můžete hrát s nimi hry, krmit je a dokonce je učit novým dovednostem. Aplikace je zdarma, ale můžete si zaplatit za přístup k více funkcím.5. Můj mluvící Hank

My Talking Hank je poslední z našich oblíbených aplikací pro chování domácích mazlíčků. Aplikace vám umožňuje vybrat si z několika různých druhů virtuálních mazlíčků a starat se o ně. Můžete hrát s nimi hry, krmit je a dokonce je učit novým dovednostem. Aplikace je zdarma, ale můžete si zaplatit za přístup k více funkcím.

Všechny tyto aplikace pro chování domácích mazlíčků jsou skvělým způsobem, jak si užít virtuálního domácího mazlíčka bez toho, abyste museli nosit samostatné zařízení. Takže pokud hledáte způsob, jak si užít virtuálního domácího mazlíčka, zkuste některou z těchto aplikací.

FAQ

  • Jaké jsou nejlepší aplikace pro chování domácích mazlíčků?
    Nejlepší aplikace pro chování domácích mazlíčků jsou My Talking Pet, Pou, My Talking Tom, My Talking Angela a My Talking Hank.
  • Jsou tyto aplikace zdarma?
    Ano, tyto aplikace jsou zdarma, ale můžete si zaplatit za přístup k více funkcím.
  • Můžu si vybrat z různých druhů virtuálních mazlíčků?
    Ano, můžete si vybrat z několika různých druhů virtuálních mazlíčků.

Tento článek byl inspirován TechRadar A Android Central .