5 Strategických Her na Android, iPhone a iPad - Dodatečné sklady potřeba!

Hledáte něco, co by vám připomnělo kultovní hru StarCraft od Blizzardu? Podívejte se na naši seznam 5 strategických her pro Android, iPhone a iPad, které vám přinesou stejnou zábavu!

Kdo by zapomněl na ty úžasné vzpomínky, které máme všichni z hraní kultovní hry od Blizzardu - StarCraft? Ale zase, není moc smyslu se vracet do minulosti, když bychom měli žít v přítomnosti. A víte co? Přítomnost nám umožňuje hrát spoustu skvělých strategických her přímo na našich chytrých telefonech a tabletech!

V tomto článku se podíváme na 5 strategických her, které jsou k dispozici pro Android, iPhone a iPad. Každá z nich vám přinese stejnou zábavu jako StarCraft, takže si můžete užít stejnou zábavu, aniž byste museli hrát na počítači. Takže pojďme se podívat na tyto hry!

1. Clash of Clans

Clash of Clans je jednou z nejpopulárnějších strategických her pro Android, iPhone a iPad. Hra se odehrává ve fantasy světě, ve kterém musíte budovat svou vesnici, vybudovat armádu a bojovat proti ostatním hráčům. Hra je velmi zábavná a má velmi dobře navržené herní mechaniky. Takže pokud hledáte strategickou hru, která je zábavná a má dobře navržené herní mechaniky, pak je Clash of Clans pro vás tou správnou volbou.

Pokud hledáte strategickou hru pro Android, iPhone nebo iPad, máme pro vás 5 strategických her, které vám pomohou zlepšit vaše schopnosti. Tyto hry vám pomohou získat dodatečné sklady potřebné pro úspěšné dokončení her. Podívejte se na nexus 5x vs 6p vs pixel A iphone 6s betta fish pro více informací o těchto hrách.

2. Pláž Boom

Boom Beach je další strategická hra od vývojářů Clash of Clans. Hra se odehrává na tropickém ostrově, kde musíte bojovat proti nepřátelským silám a budovat svou armádu. Hra má velmi dobře navržené herní mechaniky a je velmi zábavná. Takže pokud hledáte strategickou hru, která je zábavná a má dobře navržené herní mechaniky, pak je Boom Beach pro vás tou správnou volbou.

3. Age of Empires: Castle Siege

Age of Empires: Castle Siege je strategická hra od Microsoftu, která se odehrává ve středověkém světě. Hra je velmi zábavná a má velmi dobře navržené herní mechaniky. Musíte budovat svou armádu, bojovat proti nepřátelským silám a obhajovat svou zemi. Takže pokud hledáte strategickou hru, která je zábavná a má dobře navržené herní mechaniky, pak je Age of Empires: Castle Siege pro vás tou správnou volbou.4. Star Wars: Velitel

Star Wars: Commander je strategická hra od Disney, která se odehrává ve světě Star Wars. Hra je velmi zábavná a má velmi dobře navržené herní mechaniky. Musíte budovat svou armádu, bojovat proti nepřátelským silám a obhajovat svou zemi. Takže pokud hledáte strategickou hru, která je zábavná a má dobře navržené herní mechaniky, pak je Star Wars: Commander pro vás tou správnou volbou.

5. Total War Battles: Kingdom

Total War Battles: Kingdom je strategická hra od Creative Assembly, která se odehrává ve středověkém světě. Hra je velmi zábavná a má velmi dobře navržené herní mechaniky. Musíte budovat svou armádu, bojovat proti nepřátelským silám a obhajovat svou zemi. Takže pokud hledáte strategickou hru, která je zábavná a má dobře navržené herní mechaniky, pak je Total War Battles: Kingdom pro vás tou správnou volbou.

Takže to jsou 5 strategických her, které jsou k dispozici pro Android, iPhone a iPad. Každá z nich vám přinese stejnou zábavu jako StarCraft, takže si můžete užít stejnou zábavu, aniž byste museli hrát na počítači. Takže pokud hledáte něco, co by vám připomnělo kultovní hru StarCraft od Blizzardu, pak je tohle seznam pro vás!

Zdroje:

FAQ:

  • Jaké jsou nejlepší strategické hry pro Android, iPhone a iPad?
    Nejlepší strategické hry pro Android, iPhone a iPad jsou Clash of Clans, Boom Beach, Age of Empires: Castle Siege, Star Wars: Commander a Total War Battles: Kingdom.
  • Jsou tyto hry stejné jako StarCraft?
    Tyto hry nejsou stejné jako StarCraft, ale mají stejné herní mechaniky a jsou stejně zábavné.
  • Jsou tyto hry zdarma?
    Ano, tyto hry jsou zdarma ke stažení a hrání.