6 Nejlepších Telefonů s Vyměnitelnou Baterií

Hledáte telefon s vyměnitelnou baterií? Podívejte se na naši seznam, které jsou dostupné na trhu.

Telefony s vyměnitelnou baterií se stávají vzácnou komoditou, zejména dobré s vyměnitelným akumulátorem, protože vlajkové lodě se stále více zaměřují na tenký a luxusní design. Mnoho lidí stále preferuje chytré telefony s vyměnitelnou baterií, a to z různých důvodů, hlavním z nichů je možnost nosit nabitou náhradní baterii ve vaší peněžence, když budete od zásuvky delší dobu pryč.

V tomto článku se podíváme na, které jsou dostupné na trhu. Každý z nich má své vlastní výhody a nevýhody, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

1. Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 Edge je jedním z nejlepších telefonů s vyměnitelnou baterií. Je vybaven 5,5palcovým Super AMOLED displejem, 12MP zadním fotoaparátem a 5MP předním fotoaparátem. Má také 3GB RAM a 32GB interní paměti. Telefon má také vyměnitelnou baterii s kapacitou 3600 mAh, která vám poskytne až 18 hodin hovoru.

2. Motorola Moto G4 Plus

Motorola Moto G4 Plus je dalším skvělým telefonem s vyměnitelnou baterií. Je vybaven 5,5palcovým IPS displejem, 16MP zadním fotoaparátem a 5MP předním fotoaparátem. Má také 2GB RAM a 16GB interní paměti. Telefon má také vyměnitelnou baterii s kapacitou 3000 mAh, která vám poskytne až 15 hodin hovoru.

Pokud hledáte telefon s vyměnitelnou baterií, máme pro vás 6 nejlepších možností. Začněme s legendárním BlackBerry 9000, který definoval odkaz společnosti BlackBerry. Dále je tu CAT S41, který je odolný a má velkou baterii. ULG G5 SE je dalším skvělým telefonem s vyměnitelnou baterií, který nabízí výkonný procesor a velkou baterii. ULG G6 je dalším skvělým telefonem s vyměnitelnou baterií, který nabízí výkonný procesor a velkou baterii. Motorola Moto G5S Plus je dalším skvělým telefonem s vyměnitelnou baterií, který nabízí výkonný procesor a velkou baterii. A nakonec tu máme Boost Mobile, který vlastní společnost vytvořená šéfem společnosti Dish Network Ergenem. Blackberry 9000 , kdo vlastní Boost .

3. LG G5

LG G5 je dalším skvělým telefonem s vyměnitelnou baterií. Je vybaven 5,3palcovým IPS displejem, 16MP zadním fotoaparátem a 8MP předním fotoaparátem. Má také 4GB RAM a 32GB interní paměti. Telefon má také vyměnitelnou baterii s kapacitou 2800 mAh, která vám poskytne až 14 hodin hovoru.4. Huawei P9

Huawei P9 je dalším skvělým telefonem s vyměnitelnou baterií. Je vybaven 5,2palcovým IPS displejem, 12MP zadním fotoaparátem a 8MP předním fotoaparátem. Má také 3GB RAM a 32GB interní paměti. Telefon má také vyměnitelnou baterii s kapacitou 3000 mAh, která vám poskytne až 15 hodin hovoru.

5. Sony Xperia Z5

Sony Xperia Z5 je dalším skvělým telefonem s vyměnitelnou baterií. Je vybaven 5,2palcovým IPS displejem, 23MP zadním fotoaparátem a 5MP předním fotoaparátem. Má také 3GB RAM a 32GB interní paměti. Telefon má také vyměnitelnou baterii s kapacitou 2900 mAh, která vám poskytne až 14 hodin hovoru.

6. Samsung Galaxy J7

Samsung Galaxy J7 je dalším skvělým telefonem s vyměnitelnou baterií. Je vybaven 5,5palcovým IPS displejem, 13MP zadním fotoaparátem a 5MP předním fotoaparátem. Má také 2GB RAM a 16GB interní paměti. Telefon má také vyměnitelnou baterii s kapacitou 3000 mAh, která vám poskytne až 15 hodin hovoru.

Všechny výše uvedené telefony s vyměnitelnou baterií mají své vlastní výhody a nevýhody. Záleží na vás, který z nich je pro vás nejlepší. Nezapomeňte také, že vyměnitelná baterie vám umožní nosit náhradní baterii, když budete od zásuvky delší dobu pryč.

FAQ

  • Q: Jaké jsou výhody telefonů s vyměnitelnou baterií?
    A: Hlavní výhodou telefonů s vyměnitelnou baterií je možnost nosit náhradní baterii, když budete od zásuvky delší dobu pryč.
  • Q: Který z těchto telefonů má největší baterii?
    A: Samsung Galaxy S7 Edge má největší baterii s kapacitou 3600 mAh.
  • Q: Který z těchto telefonů má nejlepší fotoaparát?
    A: Sony Xperia Z5 má nejlepší fotoaparát s 23MP zadním fotoaparátem a 5MP předním fotoaparátem.

V tomto článku jsme se podívali na, které jsou dostupné na trhu. Pokud hledáte telefon s vyměnitelnou baterií, můžete si vybrat z těchto 6 nejlepších telefonů. Pro více informací o těchto telefonech si můžete přečíst tento článek nebo tento článek .