Vyhrajte 77 mobilních telefonů Apple iPhone 11 Pro s Verizon Wireless Sweepstakes

Verizon Wireless vám denně dává šanci vyhrát zcela nové iPhony, i když jste zákazníkem jiného operátora. Zapojte se do loterie Verizon Wireless a máte šanci vyhrát 77 telefonů Apple iPhone 11 Pro. Čtěte dále, abyste se dozvěděli více o loteriích a o tom, jak se můžete zúčastnit.

Co je to Verizon Wireless Sweepstakes?

Verizon Wireless Sweepstakes je propagace, která zákazníkům dává šanci vyhrát 77 telefonů Apple iPhone 11 Pro. Slosování je otevřené pro zákazníky jakéhokoli operátora, takže i když nejste zákazníkem Verizon Wireless, stále se můžete zúčastnit a získat šanci vyhrát.

Jak se zapojím do sázek?

Chcete-li se zúčastnit sázek, musíte se nejprve zaregistrovat na webu Verizon Wireless. Jakmile se zaregistrujete, můžete se přihlásit do loterie odesláním vstupního formuláře. Do loterie se můžete zapojit jednou denně, takže se vraťte a zapojte se každý den, abyste měli šanci vyhrát.

Vyhrajte 77 Apple iPhone 11 Pro Handsetů s Verizon Wireless Sweepstakes! Apple iPhone 11 Pro je nejnovějším modelem z řady iPhone 11 a nabízí špičkovou kvalitu obrazu a zvuku. Je vybaven mikrofonem a fotoaparátem, který umožňuje pořizovat skvělé fotografie a videa. Kromě toho můžete využít i makro režim fotoaparátu iPhone 11 a vychutnat si ještě lepší zážitek z focení. Pokud se ptáte proč jsou moderní telefony tak drahé , odpověď je jednoduchá - protože nabízejí nejlepší technologie a funkce, které vám umožní využívat jejich plný potenciál.

Jaké jsou ceny?

Hlavní cenou Verizon Wireless Sweepstakes je 77 telefonů Apple iPhone 11 Pro. K dispozici jsou také další ceny, včetně dárkových karet a dalších cen.

Kdy končí loterie?

Soutěž Verizon Wireless Sweepstakes končí 31. prosince 2020. Nezapomeňte se do té doby zúčastnit, abyste měli šanci vyhrát.Jak poznám, že jsem vyhrál?

Vítězové Verizon Wireless Sweepstakes budou informováni e-mailem. Vítězové budou také vyhlášeni na webu Verizon Wireless.

Závěr

Verizon Wireless Sweepstakes je skvělá příležitost vyhrát 77 telefonů Apple iPhone 11 Pro. I když nejste zákazníkem Verizon Wireless, stále se můžete zúčastnit a získat šanci vyhrát. Nezapomeňte se přihlásit do 31. prosince 2020, abyste měli šanci vyhrát.

FAQ

 • Q: Kdo se může zúčastnit loterie Verizon Wireless?
  A: Slosování je otevřené pro zákazníky jakéhokoli operátora, takže i když nejste zákazníkem Verizon Wireless, stále se můžete zúčastnit a získat šanci vyhrát.
 • Q: jaké jsou ceny?
  A: Hlavní cenou Verizon Wireless Sweepstakes je 77 telefonů Apple iPhone 11 Pro. K dispozici jsou také další ceny, včetně dárkových karet a dalších cen.
 • Q: Kdy skončí sázky?
  A: Verizon Wireless Sweepstakes končí 31. prosince 2020.
 • Q: Jak poznám, že jsem vyhrál?
  A: Vítězové Verizon Wireless Sweepstakes budou informováni e-mailem. Vítězové budou také vyhlášeni na webu Verizon Wireless.

Pro více informací o Verizon Wireless Sweepstakes navštivte Verizon Wireless loterie nebo Nejčastější dotazy k loteriím Verizon Wireless .