Acer ICONIA TAB A500 - Specifikace a Recenze

Acer ICONIA TAB A500 je tablet s 10,1 palcovým LCD displejem, 5MP fotoaparátem, 1GB RAM a baterií 3260 mAh. Tento tablet je vybavený nejnovějšími technologiemi a nabízí špičkový výkon. Níže se podíváme na specifikace a recenze tohoto tabletu.

Displej

Acer ICONIA TAB A500 má 10,1 palcový LCD displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů. Displej je vybaven technologií IPS, která poskytuje široký pozorovací úhel a vynikající kontrast. Díky technologii IPS můžete sledovat obrazovku z různých úhlů a stále zůstat schopni vidět obrazovku jasně a ostrě. undefined

Fotoaparát

Acer ICONIA TAB A500 má 5MP fotoaparát s autofokusem. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s vysokým rozlišením a je vybaven technologií HDR, která umožňuje pořizovat fotografie s vyváženým jasem a kontrastem. Fotoaparát je také vybaven technologií panoramatického snímání, která umožňuje pořizovat fotografie s širokým úhlem záběru.

RAM

Acer ICONIA TAB A500 je vybaven 1GB RAM. To znamená, že můžete spustit více aplikací současně a užívat si rychlý a plynulý výkon. 1GB RAM je dostatečné pro běžné použití, ale pokud chcete více výkonu, můžete si koupit tablet s více RAM.

Baterie

Acer ICONIA TAB A500 má 3260 mAh baterii. To znamená, že můžete tablet používat po dobu až 10 hodin bez nutnosti dobíjení. Baterie je také vybavena technologií rychlého nabíjení, která umožňuje rychle dobít tablet během několika minut.

Recenze

Acer ICONIA TAB A500 je vysoce kvalitní tablet s špičkovým výkonem. Displej je jasný a ostrý, fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s vysokým rozlišením a baterie je schopna vydržet až 10 hodin bez nutnosti dobíjení. Tento tablet je ideální pro ty, kteří hledají výkonný tablet s dlouhou výdrží baterie.FAQ

  • Jaký je displej Acer ICONIA TAB A500? Displej je 10,1 palcový LCD s rozlišením 1280 x 800 pixelů a technologií IPS.
  • Jaký je fotoaparát Acer ICONIA TAB A500? Fotoaparát je 5MP s autofokusem a technologií HDR a panoramatického snímání.
  • Jaká je RAM Acer ICONIA TAB A500? RAM je 1GB.
  • Jaká je baterie Acer ICONIA TAB A500? Baterie je 3260 mAh s technologií rychlého nabíjení.

Acer ICONIA TAB A500 je vysoce kvalitní tablet s špičkovým výkonem. Je vybaven nejnovějšími technologiemi a nabízí vynikající výkon. Pokud hledáte výkonný tablet s dlouhou výdrží baterie, Acer ICONIA TAB A500 je skvělou volbou. Další informace o tomto tabletu naleznete na acer.com A CNET.com .