Alcatel OneTouch Evolve 2 - Specifikace a Recenze

Alcatel OneTouch Evolve 2 je moderní mobilní telefon, který nabízí širokou škálu funkcí a vlastností. Tento telefon je vybaven 4palcovým displejem, 5MP autofokusním fotoaparátem, 0,5 GB RAM a dalšími funkcemi. Podívejme se blíže na specifikace a recenze Alcatel OneTouch Evolve 2.

Specifikace

Alcatel OneTouch Evolve 2 je vybaven 4palcovým displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů. Telefon je vybaven 5MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem a 0,5 GB RAM. Telefon je také vybaven 8 GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až na 32 GB. Telefon je vybaven baterií o kapacitě 1500 mAh, která poskytuje až 8 hodin hovoru a až 300 hodin pohotovostního režimu.

Alcatel OneTouch Evolve 2 je moderní mobilní telefon s velkým 5' displejem a výkonným procesorem. Je vybaven 8MP fotoaparátem, který umožňuje pořizovat kvalitní fotografie. Telefon je vybaven také Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Pokud hledáte výkonný mobilní telefon, můžete také zvážit Samsung W2017 nebo Telefon Asus ROG 3 .

Vlastnosti

Alcatel OneTouch Evolve 2 je vybaven širokou škálou funkcí a vlastností. Telefon je vybaven operačním systémem Android 4.4 KitKat a nabízí širokou škálu aplikací a her. Telefon je také vybaven Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 3,5mm audio jack. Telefon je také vybaven FM rádiem a mikrofonem.

Recenze

Alcatel OneTouch Evolve 2 je cenově dostupný telefon, který nabízí širokou škálu funkcí a vlastností. Telefon je vybaven 4palcovým displejem, 5MP autofokusním fotoaparátem, 0,5 GB RAM a dalšími funkcemi. Telefon je také vybaven operačním systémem Android 4.4 KitKat a nabízí širokou škálu aplikací a her. Telefon je také vybaven Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 3,5mm audio jack. Telefon je vybaven také FM rádiem a mikrofonem. Baterie o kapacitě 1500 mAh poskytuje až 8 hodin hovoru a až 300 hodin pohotovostního režimu. Celkově lze říci, že Alcatel OneTouch Evolve 2 je cenově dostupný telefon, který nabízí širokou škálu funkcí a vlastností.

Seznam FAQ

 • Q: Jak velký je displej Alcatel OneTouch Evolve 2?
  A: Alcatel OneTouch Evolve 2 je vybaven 4palcovým displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů.
 • Q: Jaký fotoaparát má Alcatel OneTouch Evolve 2?
  A: Alcatel OneTouch Evolve 2 je vybaven 5MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem.
 • Q: Jakou paměť má Alcatel OneTouch Evolve 2?
  A: Alcatel OneTouch Evolve 2 je vybaven 8 GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až na 32 GB.
 • Q: Jakou baterii má Alcatel OneTouch Evolve 2?
  A: Alcatel OneTouch Evolve 2 je vybaven baterií o kapacitě 1500 mAh, která poskytuje až 8 hodin hovoru a až 300 hodin pohotovostního režimu.
 • Q: Jaký operační systém má Alcatel OneTouch Evolve 2?
  A: Alcatel OneTouch Evolve 2 je vybaven operačním systémem Android 4.4 KitKat.

Celkově lze říci, že Alcatel OneTouch Evolve 2 je cenově dostupný telefon, který nabízí širokou škálu funkcí a vlastností. Pokud hledáte cenově dostupný telefon s dobrými funkcemi a vlastnostmi, může být Alcatel OneTouch Evolve 2 dobrou volbou. Pro více informací o Alcatel OneTouch Evolve 2 si můžete přečíst recenzi na GSM Arena nebo recenzi na Phone Arena .