Alcatel OneTouch Evolve: Specifikace a Recenze

Alcatel OneTouch Evolve je moderní mobilní telefon, který nabízí špičkové funkce a výkon. Tento telefon je vybaven 4 palcovým TFT displejem, 5MP fotoaparátem, MediaTek MT6575 procesorem, 0,5 GB RAM a 1400 mAh baterií. Níže se podíváme na specifikace a recenze tohoto telefonu.

Displej

Alcatel OneTouch Evolve je vybaven 4 palcovým TFT displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů. Displej je velmi jasný a čitelný, což umožňuje pohodlné prohlížení webových stránek a sledování videí. Displej je také odolný proti poškrábání a odolný vůči vodě.

Fotoaparát

Alcatel OneTouch Evolve je vybaven 5MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa. Fotoaparát je také vybaven několika užitečnými funkcemi, jako je panoramatický režim, HDR režim a noční režim.

Alcatel OneTouch Evolve je moderní mobilní telefon s 5' HD displejem a 8MP fotoaparátem. Je vybavený operačním systémem Android 4.4 KitKat a má 1,3GHz čtyřjádrový procesor. Má také 4GB interní paměti a 512MB RAM. Alcatel OneTouch Evolve nabízí vynikající výkon a spolehlivost. Specifikace a recenze Alcatel OneTouch Evolve jsou k dispozici na našich stránkách. Také můžete porovnat s velikost obrazovky přehrávání moto g A V60 tenký 5g .

Procesor

Alcatel OneTouch Evolve je vybaven MediaTek MT6575 procesorem s taktem 1 GHz. Procesor je schopen zpracovat více úkolů současně a poskytuje vynikající výkon. Procesor je také vybaven technologií PowerVR SGX531, která umožňuje hladké přehrávání videí a hraní her.

RAM

Alcatel OneTouch Evolve je vybaven 0,5 GB RAM. RAM umožňuje telefonu spouštět více aplikací současně a poskytuje vynikající výkon. RAM také umožňuje telefonu spouštět náročné aplikace bez zpomalení.Baterie

Alcatel OneTouch Evolve je vybaven 1400 mAh baterií. Baterie je schopna poskytnout až 8 hodin hovoru a až 10 dní pohotovostního režimu. Baterie je také velmi rychle nabíjena, což umožňuje telefonu být plně nabitý během několika minut.

Recenze

Alcatel OneTouch Evolve je moderní mobilní telefon s špičkovými funkcemi a výkonem. Displej je jasný a čitelný, fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa a procesor poskytuje vynikající výkon. RAM umožňuje telefonu spouštět více aplikací současně a baterie je schopna poskytnout až 8 hodin hovoru. Alcatel OneTouch Evolve je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní mobilní telefon s vynikajícím výkonem.

Závěr

Alcatel OneTouch Evolve je moderní mobilní telefon s špičkovými funkcemi a výkonem. Displej je jasný a čitelný, fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa a procesor poskytuje vynikající výkon. RAM umožňuje telefonu spouštět více aplikací současně a baterie je schopna poskytnout až 8 hodin hovoru. Alcatel OneTouch Evolve je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní mobilní telefon s vynikajícím výkonem. Další informace o tomto telefonu naleznete na Alcatel OneTouch A GSM aréna .

FAQ

 • Jaký je displej Alcatel OneTouch Evolve?
  Alcatel OneTouch Evolve je vybaven 4 palcovým TFT displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má Alcatel OneTouch Evolve?
  Alcatel OneTouch Evolve je vybaven 5MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem.
 • Jaký procesor má Alcatel OneTouch Evolve?
  Alcatel OneTouch Evolve je vybaven MediaTek MT6575 procesorem s taktem 1 GHz.
 • Jak moc RAM má Alcatel OneTouch Evolve?
  Alcatel OneTouch Evolve je vybaven 0,5 GB RAM.
 • Jakou baterii má Alcatel OneTouch Evolve?
  Alcatel OneTouch Evolve je vybaven 1400 mAh baterií.