Alcatel OneTouch Fierce 2 - Specifikace a Recenze

Alcatel OneTouch Fierce 2 je moderní smartphone s 5 palcovým displejem, 5MP autofokusní kamerou a 1GB RAM. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají spolehlivý a cenově dostupný telefon. Podívejme se na specifikace a recenze Alcatel OneTouch Fierce 2.

Specifikace

Alcatel OneTouch Fierce 2 má 5 palcový displej s rozlišením 854 x 480 pixelů. Je vybaven 5MP autofokusní kamerou a 1GB RAM. Telefon má také 8GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až na 32GB. Telefon má také baterii o kapacitě 2000 mAh, která poskytuje až 10 hodin hovoru a až 400 hodin pohotovostního režimu.

Vlastnosti

Alcatel OneTouch Fierce 2 je vybaven Androidem 4.4 KitKat. Telefon má také Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS a 3G. Telefon má také senzor přiblížení a senzor okolního světla. Telefon má také FM rádio a 3,5mm jack pro sluchátka.

Alcatel OneTouch Fierce 2 je moderní mobilní telefon s 5' HD displejem, 8MP fotoaparátem a 1,2GHz čtyřjádrovým procesorem. Je vybaven 4G LTE, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 a GPS. Má také 8GB vnitřní paměti a microSD slot pro rozšíření až do 32GB. Alcatel OneTouch Fierce 2 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají cenově dostupný telefon s dobrými specifikacemi. Pokud hledáte další možnosti, můžete se podívat na ostré telefony aquos crystal nebo přeložit z .

Silné stránky

Alcatel OneTouch Fierce 2 má velmi dobrou výdrž baterie. Telefon má také velmi dobrou kvalitu obrazu a zvuku. Telefon má také velmi dobrou kvalitu fotografií a videí. Telefon má také velmi dobrou výkonnost a je velmi snadno ovladatelný.

Slabé stránky

Alcatel OneTouch Fierce 2 má omezenou interní paměť. Telefon má také omezenou konektivitu. Telefon má také omezenou podporu pro aplikace a hry. Telefon má také omezenou kvalitu fotografií a videí.Závěr

Alcatel OneTouch Fierce 2 je cenově dostupný smartphone s velmi dobrou výdrží baterie a výkonem. Telefon má také velmi dobrou kvalitu obrazu a zvuku. Telefon má také velmi dobrou kvalitu fotografií a videí. Telefon má také omezenou interní paměť a omezenou konektivitu. Pokud hledáte spolehlivý a cenově dostupný telefon, Alcatel OneTouch Fierce 2 je pro vás ideální volbou.

FAQ

 • Jaké jsou specifikace Alcatel OneTouch Fierce 2?
  Alcatel OneTouch Fierce 2 má 5 palcový displej s rozlišením 854 x 480 pixelů, 5MP autofokusní kameru, 1GB RAM, 8GB interní paměti a baterii o kapacitě 2000 mAh.
 • Jaká je kvalita obrazu a zvuku Alcatel OneTouch Fierce 2?
  Alcatel OneTouch Fierce 2 má velmi dobrou kvalitu obrazu a zvuku.
 • Jaká je kvalita fotografií a videí Alcatel OneTouch Fierce 2?
  Alcatel OneTouch Fierce 2 má velmi dobrou kvalitu fotografií a videí.
 • Jaká je výdrž baterie Alcatel OneTouch Fierce 2?
  Alcatel OneTouch Fierce 2 má velmi dobrou výdrž baterie a poskytuje až 10 hodin hovoru a až 400 hodin pohotovostního režimu.

Zdroje: GSM aréna , Telefon Arena , Alcatel OneTouch .