Specifikace Alcatel OneTouch Flash Plus – 5,5' IPS LCD, 13MP fotoaparát

Alcatel OneTouch Flash Plus je smartphone střední třídy s 5,5' IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem s automatickým ostřením, procesorem MediaTek MT6752M, 2GB LPDDR3 RAM a 3500 mAh baterií. Čtěte dále a zjistěte více o specifikacích Alcatel OneTouch Flash Plus.

Zobrazit

Alcatel OneTouch Flash Plus je vybaven 5,5' IPS LCD displejem s rozlišením 720 x 1280 pixelů. Displej je jasný a jasný, takže je ideální pro sledování videí a hraní her. Displej má také dobré pozorovací úhly, což usnadňuje sdílení obsahu s přáteli.

Fotoaparát

Alcatel OneTouch Flash Plus má 13MP fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa a má také řadu funkcí, jako je detekce obličeje, panorama a HDR. Fotoaparát má také 5MP přední kameru pro pořizování selfie.

Procesor

Alcatel OneTouch Flash Plus je poháněn procesorem MediaTek MT6752M. Procesor je 64bitový osmijádrový procesor s taktem 1,7 GHz. Procesor je schopen snadno zvládnout většinu úkolů, takže je dobrou volbou pro ty, kteří chtějí smartphone střední třídy. nedefinováno

RAM

Alcatel OneTouch Flash Plus má 2 GB LPDDR3 RAM. To je dostatek paměti RAM pro většinu úkolů a mělo by to stačit většině uživatelů. RAM je také rychlá, takže je ideální pro multitasking.

baterie

Alcatel OneTouch Flash Plus má 3500 mAh baterii. To stačí na celý den používání a většině uživatelů by to mělo stačit. Baterie je také vyjímatelná, takže ji lze v případě potřeby snadno vyměnit.

Závěr

Alcatel OneTouch Flash Plus je smartphone střední třídy s 5,5' IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem s automatickým ostřením, procesorem MediaTek MT6752M, 2GB LPDDR3 RAM a 3500 mAh baterií. Telefon je schopen bez problémů zvládnout většinu úkolů a většině uživatelů by měl stačit. Pokud hledáte smartphone střední třídy, Alcatel OneTouch Flash Plus stojí za zvážení.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Alcatel OneTouch Flash Plus?
  A: Alcatel OneTouch Flash Plus má 5,5' IPS LCD displej.
 • Otázka: Jaký procesor má Alcatel OneTouch Flash Plus?
  Odpověď: Alcatel OneTouch Flash Plus je poháněn procesorem MediaTek MT6752M.
 • Otázka: Kolik RAM má Alcatel OneTouch Flash Plus?
  Odpověď: Alcatel OneTouch Flash Plus má 2 GB LPDDR3 RAM.
 • Otázka: Jak velkou baterii má Alcatel OneTouch Flash Plus?
  Odpověď: Alcatel OneTouch Flash Plus má baterii 3500 mAh.

Další informace o Alcatel OneTouch Flash Plus najdete na GSM aréna a Telefon Arena .