Specifikace Alcatel OneTouch Idol X – 5,0' IPS LCD, 13,1 MP fotoaparát

Alcatel OneTouch Idol X je výkonný smartphone s řadou působivých funkcí. Má 5,0' IPS LCD displej, 13,1 MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor MediaTek MT6589, 2 GB RAM a 2000 mAh baterii. Čtěte dále a zjistěte více o funkcích a specifikacích tohoto zařízení.

Zobrazit

Alcatel OneTouch Idol X má 5,0' IPS LCD displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Tento displej je ideální pro sledování filmů, hraní her a procházení webu. Displej má také výborné pozorovací úhly a je chráněn Corning Gorilla Glass.

Fotoaparát

Alcatel OneTouch Idol X má 13,1 MP fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem. Tento fotoaparát je schopen pořizovat vysoce kvalitní fotografie a videa. Má také funkce, jako je detekce obličeje, geo-tagging a panorama.

Procesor

Alcatel OneTouch Idol X je poháněn procesorem MediaTek MT6589. Tento procesor je schopen snadno zvládnout většinu úkolů. Má také vynikající možnosti multitaskingu a zvládne více aplikací najednou. nedefinováno

RAM

Alcatel OneTouch Idol X má 2 GB RAM. To je dostatek paměti RAM pro snadné zvládnutí většiny úkolů. Zajišťuje také, že zařízení běží hladce a zvládne více aplikací najednou.

baterie

Alcatel OneTouch Idol X má 2000 mAh baterii. Tato baterie je schopna poskytnout až 10 hodin hovoru a až 300 hodin pohotovostního režimu. Tato baterie je také vyjímatelná, takže ji v případě potřeby snadno vyměníte.Závěr

Alcatel OneTouch Idol X je výkonný smartphone s řadou působivých funkcí. Má 5,0' IPS LCD displej, 13,1 MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor MediaTek MT6589, 2 GB RAM a 2000 mAh baterii. Toto zařízení je ideální pro ty, kteří chtějí výkonný smartphone s bohatými funkcemi.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Alcatel OneTouch Idol X?
  A: Alcatel OneTouch Idol X má 5,0' IPS LCD displej.
 • Otázka: Jaký procesor má Alcatel OneTouch Idol X?
  Odpověď: Alcatel OneTouch Idol X je poháněn procesorem MediaTek MT6589.
 • Otázka: Kolik RAM má Alcatel OneTouch Idol X?
  Odpověď: Alcatel OneTouch Idol X má 2 GB paměti RAM.
 • Otázka: Jaká je kapacita baterie Alcatel OneTouch Idol X?
  A: Alcatel OneTouch Idol X má baterii 2000 mAh.

Pro více informací o Alcatel OneTouch Idol X se podívejte GSM aréna a Telefon Arena .