Alcatel OneTouch PIXI 3 (7') - Specifikace a Recenze

Alcatel OneTouch PIXI 3 (7') je moderní tablet s 7 palcovým TFT displejem, 2MP fotoaparátem, Qualcomm Snapdragon 210 MT8127 procesorem, 1GB RAM a 2820 mAh baterií. Tento tablet je ideální pro ty, kteří hledají kompaktní a výkonné zařízení s velkou výdrží baterie. Podívejme se blíže na specifikace a recenze tohoto tabletu.

Displej

Alcatel OneTouch PIXI 3 (7') má 7 palcový TFT displej s rozlišením 1024 x 600 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Je to ideální zařízení pro sledování filmů a prohlížení webových stránek.

Fotoaparát

Tablet má 2MP fotoaparát s LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa. Fotoaparát má také několik základních funkcí, jako je automatické ostření, detekce obličeje a expoziční kompenzace.

Procesor

Tablet je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 210 MT8127. Tento procesor je schopen zpracovat více úloh současně a poskytuje vysokou výkonnost. Procesor je také velmi úsporný a poskytuje dlouhou výdrž baterie.

Alcatel OneTouch PIXI 3 (7') je moderní tablet s 7' displejem, který nabízí výkonný procesor a dostatek paměti. Je vybaven 5MP fotoaparátem a může být použit pro hraní her, prohlížení webu a prohlížení fotografií. Specifikace a recenze tohoto tabletu naleznete zde . Pokud hledáte jiný tablet, můžete se podívat na tablet samsung s7 lite nebo na nabídky zte axon 7 na černý pátek .

RAM

Tablet má 1GB RAM. To je dostatečné pro běžné úlohy, jako je prohlížení webových stránek, sledování filmů a hraní her. RAM je také dostatečný pro multitasking.

Baterie

Tablet má 2820 mAh baterii. Baterie je schopná poskytnout až 8 hodin provozu na jedno nabití. To je dostatečné pro většinu běžných úloh, jako je prohlížení webových stránek, sledování filmů a hraní her.

Závěr

Alcatel OneTouch PIXI 3 (7') je moderní tablet s 7 palcovým TFT displejem, 2MP fotoaparátem, Qualcomm Snapdragon 210 MT8127 procesorem, 1GB RAM a 2820 mAh baterií. Tento tablet je ideální pro ty, kteří hledají kompaktní a výkonné zařízení s velkou výdrží baterie.

Více informací o Alcatel OneTouch PIXI 3 (7') naleznete na Alcatel OneTouch A GSM aréna .

FAQ

  • Jaký je displej Alcatel OneTouch PIXI 3 (7')? - Displej je 7 palcový TFT s rozlišením 1024 x 600 pixelů.
  • Jaký je fotoaparát? - Fotoaparát je 2MP s LED bleskem a má několik základních funkcí, jako je automatické ostření, detekce obličeje a expoziční kompenzace.
  • Jaký je procesor? - Procesor je Qualcomm Snapdragon 210 MT8127.
  • Jaká je RAM? - RAM je 1GB.
  • Jaká je výdrž baterie? - Baterie je 2820 mAh a poskytuje až 8 hodin provozu na jedno nabití.