Alcatel OneTouch PIXI 7 - Specifikace a Recenze

Alcatel OneTouch PIXI 7 je tablet s 7palcovým displejem TFT, 2MP fotoaparátem, 1GB RAM a baterií o kapacitě 3240 mAh. Tento tablet je vybavený operačním systémem Android 5.1 Lollipop a nabízí širokou škálu funkcí a vlastností. Podívejme se blíže na specifikace a recenze Alcatel OneTouch PIXI 7.

Specifikace

Alcatel OneTouch PIXI 7 je vybaven 7palcovým displejem TFT s rozlišením 1024 x 600 pixelů. Je vybaven 2MP fotoaparátem s LED bleskem a 1GB RAM. Baterie má kapacitu 3240 mAh. Tablet je vybaven operačním systémem Android 5.1 Lollipop a nabízí širokou škálu funkcí a vlastností.

Výkon

Alcatel OneTouch PIXI 7 je vybaven procesorem MediaTek MT8321 s taktem 1,3 GHz. Je vybaven 1GB RAM, což je dostatečné pro běžné úkoly, jako je prohlížení webu, přehrávání hudby a videa a hraní her. Tablet je vybaven 8GB interní pamětí, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až na 32GB. undefined

Funkce a vlastnosti

Alcatel OneTouch PIXI 7 je vybaven širokou škálou funkcí a vlastností. Je vybaven Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS a 3,5mm audio jack. Tablet je vybaven 2MP fotoaparátem s LED bleskem a 0,3MP předním fotoaparátem. Tablet je také vybaven senzorem přiblížení a akcelerometrem.

Výdrž baterie

Alcatel OneTouch PIXI 7 je vybaven baterií o kapacitě 3240 mAh. Baterie by měla vydržet až 8 hodin při běžném používání. To znamená, že by měl být schopen vydržet celý den bez nutnosti dobíjení.

Recenze

Alcatel OneTouch PIXI 7 je cenově dostupný tablet s 7palcovým displejem TFT, 2MP fotoaparátem, 1GB RAM a baterií o kapacitě 3240 mAh. Je vybaven operačním systémem Android 5.1 Lollipop a nabízí širokou škálu funkcí a vlastností. Výkon tabletu je dostatečný pro běžné úkoly a baterie by měla vydržet až 8 hodin. Alcatel OneTouch PIXI 7 je dobrá volba pro ty, kteří hledají cenově dostupný tablet s dobrou výdrží baterie.Závěr

Alcatel OneTouch PIXI 7 je cenově dostupný tablet s 7palcovým displejem TFT, 2MP fotoaparátem, 1GB RAM a baterií o kapacitě 3240 mAh. Je vybaven operačním systémem Android 5.1 Lollipop a nabízí širokou škálu funkcí a vlastností. Výkon tabletu je dostatečný pro běžné úkoly a baterie by měla vydržet až 8 hodin. Pokud hledáte cenově dostupný tablet s dobrou výdrží baterie, Alcatel OneTouch PIXI 7 je dobrá volba.

Zdroje

FAQ

  • Q: Jaký je procesor Alcatel OneTouch PIXI 7?
    A: Alcatel OneTouch PIXI 7 je vybaven procesorem MediaTek MT8321 s taktem 1,3 GHz.
  • Q: Jaká je kapacita baterie Alcatel OneTouch PIXI 7?
    A: Alcatel OneTouch PIXI 7 je vybaven baterií o kapacitě 3240 mAh.
  • Q: Jaký operační systém má Alcatel OneTouch PIXI 7?
    A: Alcatel OneTouch PIXI 7 je vybaven operačním systémem Android 5.1 Lollipop.