Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium - Specifikace a Recenze

Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium je moderní mobilní telefon s 5,0 palce IPS LCD displejem, 8MP autofokusní kamerou, procesorem Qualcomm Snapdragon 410 8916, 1GB RAM a baterií 2500 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný a spolehlivý telefon s moderními funkcemi. Podívejme se blíže na specifikace a recenze Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium.

Displej

Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium má 5,0 palce IPS LCD displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Displej je velmi jasný a ostrý, což umožňuje uživatelům prohlížet obrázky a videa s vysokou kvalitou. Displej je také odolný proti poškrábání a je vybaven technologií ochrany proti slunečnímu záření, která zajišťuje, že obrazovka zůstane čitelná i na přímém slunci.

Fotoaparát

Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium má 8MP autofokusní kameru s LED bleskem. Kamera je schopna pořizovat vysokokvalitní fotografie a videa. Kamera je také vybavena řadou funkcí, jako je HDR, panorama, geotagging a další. Kamera je také schopna pořizovat fotografie ve vysokém rozlišení až do 8MP.

Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium je moderní mobilní telefon s 5' HD displejem, který nabízí vynikající výkon a funkce. Je vybaven 8MP fotoaparátem, který umožňuje pořizovat kvalitní fotografie a videa. Telefon je také vybaven 4G LTE, Wi-Fi a Bluetooth technologiemi, které umožňují rychlé připojení k internetu. Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní mobilní telefon s vynikajícím výkonem a funkcemi. Pokud hledáte další možnosti, můžete se podívat na karta radosti alcatel� 2 nebo telefon tmobile zte .

Procesor

Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 410 8916. Tento procesor je vybaven čtyřmi jádry Cortex-A53 s taktem 1,2 GHz a grafickým procesorem Adreno 306. Procesor je schopen zpracovat více úloh současně a poskytuje uživatelům plynulý a bezproblémový zážitek z hraní her a prohlížení webových stránek.

RAM

Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium je vybaven 1GB RAM. Tato paměť je dostatečná pro běžné úlohy, jako je prohlížení webových stránek, hraní her a práce s aplikacemi. 1GB RAM je také dostatečná pro multitasking, takže uživatelé mohou spouštět více aplikací současně bez zpomalení.

Baterie

Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium je vybaven baterií o kapacitě 2500 mAh. Tato baterie je schopna poskytnout až 10 hodin hovoru a až 300 hodin pohotovostního režimu. Baterie je také schopna rychle se nabít, takže uživatelé mohou telefon rychle nabít před dalším použitím.

Závěr

Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium je moderní mobilní telefon s 5,0 palce IPS LCD displejem, 8MP autofokusní kamerou, procesorem Qualcomm Snapdragon 410 8916, 1GB RAM a baterií 2500 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný a spolehlivý telefon s moderními funkcemi. Pokud hledáte mobilní telefon s výkonnými funkcemi a moderními technologiemi, Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium je skvělou volbou.

FAQ

 • Jaký je displej Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium?
  Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium má 5,0 palce IPS LCD displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů.
 • Jaká je kamera Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium?
  Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium má 8MP autofokusní kameru s LED bleskem.
 • Jaký procesor má Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium?
  Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 410 8916.
 • Jaká je RAM Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium?
  Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium je vybaven 1GB RAM.
 • Jaká je baterie Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium?
  Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium je vybaven baterií o kapacitě 2500 mAh.

Zdroje: GSM aréna , Telefon Arena , Alcatel OneTouch .