Alcatel OneTouch POP 7 - Specifikace a Recenze

Alcatel OneTouch POP 7 je 7palcový tablet s dotykovou obrazovkou TFT, který je vybaven 2MP fotoaparátem, procesorem MediaTek MT8312 a 1GB RAM. Tento tablet je vybaven baterií o kapacitě 3240 mAh. Níže se podíváme na specifikace a recenze tohoto tabletu.

Specifikace

Alcatel OneTouch POP 7 je 7palcový tablet s dotykovou obrazovkou TFT. Je vybaven 2MP fotoaparátem, procesorem MediaTek MT8312 a 1GB RAM. Baterie má kapacitu 3240 mAh. Tento tablet má také 8GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až na 32GB. Má také Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 3,5mm jack pro sluchátka.

Výkon

Alcatel OneTouch POP 7 je vybaven procesorem MediaTek MT8312, který je dvoujádrový a taktovaný na 1,3 GHz. Je vybaven 1GB RAM, což je dostatečné pro běžné úkoly, jako je prohlížení webu, přehrávání hudby a videa a hraní her. Výkon je dostatečný pro běžné úkoly, ale není to nejlepší volba pro náročné úkoly, jako je hraní náročných her nebo práce s grafikou.

Alcatel OneTouch POP 7 je moderní tablet s 7' IPS displejem s rozlišením 1024 x 600 pixelů. Je vybaven čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,3 GHz, 1 GB RAM a 8 GB interní paměti. Kromě toho má také slot pro microSD karty až do velikosti 32 GB. Má také 5MP zadní kameru a 0,3MP přední kameru. Alcatel OneTouch POP 7 je vybaven Androidem 4.4 KitKat.

Pokud hledáte další možnosti, můžete se podívat na specifikace motoroly moto e 3rd generation nebo specifikace Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G .

Displej

Alcatel OneTouch POP 7 má 7palcový displej s rozlišením 1024 x 600 pixelů. Obrazovka je dotyková a je vybavena technologií TFT. Obrazovka je dostatečně jasná a čitelná, ale není to nejlepší volba pro sledování filmů nebo hraní her.

Fotoaparát

Alcatel OneTouch POP 7 je vybaven 2MP fotoaparátem. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s rozlišením 1600 x 1200 pixelů. Fotoaparát je schopen pořizovat videa s rozlišením 640 x 480 pixelů. Fotoaparát je schopen pořizovat slušné fotografie, ale není to nejlepší volba pro pořizování fotografií.

Baterie

Alcatel OneTouch POP 7 je vybaven baterií o kapacitě 3240 mAh. Baterie je schopná vydržet až 8 hodin při běžném používání. To znamená, že můžete tablet používat po celý den bez nutnosti dobíjení.

Závěr

Alcatel OneTouch POP 7 je 7palcový tablet s dotykovou obrazovkou TFT, který je vybaven 2MP fotoaparátem, procesorem MediaTek MT8312 a 1GB RAM. Tento tablet je vybaven baterií o kapacitě 3240 mAh. Je to dobrá volba pro běžné úkoly, jako je prohlížení webu, přehrávání hudby a videa a hraní her. Obrazovka je dostatečně jasná a čitelná, ale není to nejlepší volba pro sledování filmů nebo hraní her. Fotoaparát je schopen pořizovat slušné fotografie, ale není to nejlepší volba pro pořizování fotografií. Baterie je schopná vydržet až 8 hodin při běžném používání. Pokud hledáte tablet pro běžné úkoly, může být Alcatel OneTouch POP 7 dobrou volbou.

FAQ

  • Jaké jsou silné stránky Alcatel OneTouch POP 7?
    Alcatel OneTouch POP 7 má dostatečný výkon pro běžné úkoly, jako je prohlížení webu, přehrávání hudby a videa a hraní her. Má také dostatečně jasnou a čitelnou obrazovku a baterii, která vydrží až 8 hodin při běžném používání.
  • Jaké jsou slabé stránky Alcatel OneTouch POP 7?
    Alcatel OneTouch POP 7 není nejlepší volbou pro náročné úkoly, jako je hraní náročných her nebo práce s grafikou. Obrazovka není nejlepší volbou pro sledování filmů nebo hraní her a fotoaparát není nejlepší volbou pro pořizování fotografií.

Více informací o Alcatel OneTouch POP 7 naleznete na GSM aréna nebo na Telefon Arena .