Specifikace Alcatel OneTouch POP Astro

Alcatel OneTouch POP Astro je smartphone střední třídy s 4,5' TFT displejem, 5MP fotoaparátem, procesorem MediaTek MT6732, 1GB RAM a 2000 mAh baterií. Čtěte dále a dozvíte se více o specifikacích Alcatel OneTouch POP Astro.

Zobrazit

Alcatel OneTouch POP Astro má 4,5' TFT displej s rozlišením 480 x 854 pixelů. Displej je jasný a jasný, což usnadňuje prohlížení fotografií, videí a dalšího obsahu.

Fotoaparát

Alcatel OneTouch POP Astro má 5MP zadní fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie a videa v HD kvalitě. Má také 2MP přední kameru pro pořizování selfie. nedefinováno

Procesor

Alcatel OneTouch POP Astro je poháněn procesorem MediaTek MT6732. Tento čtyřjádrový procesor je taktován na 1,3 GHz a je schopen bez problémů zvládnout většinu úkolů.

RAM

Alcatel OneTouch POP Astro má 1GB RAM, což na základní multitasking stačí. Nechybí ani 8GB vnitřní úložiště, které lze rozšířit pomocí microSD karty.

baterie

Alcatel OneTouch POP Astro je napájen 2000 mAh baterií. Tato baterie je schopna poskytnout až 10 hodin hovoru a až 300 hodin pohotovostního režimu.Závěr

Alcatel OneTouch POP Astro je smartphone střední třídy s 4,5' TFT displejem, 5MP fotoaparátem, procesorem MediaTek MT6732, 1GB RAM a 2000 mAh baterií. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají cenově dostupné zařízení se slušnými specifikacemi.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Alcatel OneTouch POP Astro?
  A: Alcatel OneTouch POP Astro má 4,5' TFT displej.
 • Otázka: Jaký procesor má Alcatel OneTouch POP Astro?
  Odpověď: Alcatel OneTouch POP Astro je poháněn procesorem MediaTek MT6732.
 • Otázka: Kolik RAM má Alcatel OneTouch POP Astro?
  A: Alcatel OneTouch POP Astro má 1 GB RAM.
 • Otázka: Jaká je kapacita baterie Alcatel OneTouch POP Astro?
  Odpověď: Alcatel OneTouch POP Astro má baterii 2000 mAh.

Další informace o Alcatel OneTouch POP Astro naleznete zde GSM aréna a Telefon Arena .