Alcatel OneTouch POP C5 - Specifikace a Recenze

Alcatel OneTouch POP C5 je moderní mobilní telefon s dotykovou obrazovkou, který je vybaven nejnovějšími technologiemi. Tento telefon má 4,5palcový TFT displej, 5MP fotoaparát, 0,5GB RAM a baterii o kapacitě 1800 mAh. Níže se podíváme na specifikace a recenze Alcatel OneTouch POP C5.

Specifikace

Alcatel OneTouch POP C5 je vybaven 4,5palcovým TFT displejem s rozlišením 480 x 854 pixelů. Telefon má 5MP fotoaparát s autofokusem a LED bleskem. K dispozici je také 0,5GB RAM a baterie o kapacitě 1800 mAh. Telefon je vybaven operačním systémem Android 4.4 KitKat.

Výkon

Alcatel OneTouch POP C5 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 200 s taktem 1,2 GHz. Telefon má také 0,5GB RAM, což je dostatečné pro běžné úkoly, jako je prohlížení webu, posílání e-mailů a přehrávání hudby. Telefon je také vybaven operačním systémem Android 4.4 KitKat, který je velmi snadno použitelný a nabízí širokou škálu aplikací.

Fotoaparát

Alcatel OneTouch POP C5 je vybaven 5MP fotoaparátem s autofokusem a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa. Fotoaparát je také vybaven řadou funkcí, jako je panoramatický režim, HDR režim a režim pro noční fotografování. undefined

Baterie

Alcatel OneTouch POP C5 je vybaven baterií o kapacitě 1800 mAh. Baterie je schopna vydržet až 8 hodin hovoru a až 300 hodin v pohotovostním režimu. Baterie je také velmi rychle nabíjecí, což znamená, že můžete telefon rychle nabít před důležitým hovorem.

Recenze

Alcatel OneTouch POP C5 je moderní mobilní telefon s dotykovou obrazovkou, který je vybaven nejnovějšími technologiemi. Telefon má 4,5palcový TFT displej, 5MP fotoaparát, 0,5GB RAM a baterii o kapacitě 1800 mAh. Výkon telefonu je dostatečný pro běžné úkoly a operační systém Android 4.4 KitKat je velmi snadno použitelný. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa a baterie je schopna vydržet až 8 hodin hovoru. Celkově lze říci, že Alcatel OneTouch POP C5 je dobrý telefon s dobrým výkonem a funkcemi.FAQ

  • Jaký je displej Alcatel OneTouch POP C5? Displej Alcatel OneTouch POP C5 je 4,5palcový TFT displej s rozlišením 480 x 854 pixelů.
  • Jaký je fotoaparát Alcatel OneTouch POP C5? Fotoaparát Alcatel OneTouch POP C5 je 5MP fotoaparát s autofokusem a LED bleskem.
  • Jaká je kapacita baterie Alcatel OneTouch POP C5? Kapacita baterie Alcatel OneTouch POP C5 je 1800 mAh.
  • Jaký operační systém má Alcatel OneTouch POP C5? Alcatel OneTouch POP C5 je vybaven operačním systémem Android 4.4 KitKat.

Celkově lze říci, že Alcatel OneTouch POP C5 je moderní mobilní telefon s dotykovou obrazovkou, který je vybaven nejnovějšími technologiemi. Telefon má 4,5palcový TFT displej, 5MP fotoaparát, 0,5GB RAM a baterii o kapacitě 1800 mAh. Výkon telefonu je dostatečný pro běžné úkoly a operační systém Android 4.4 KitKat je velmi snadno použitelný. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa a baterie je schopna vydržet až 8 hodin hovoru. Celkově lze říci, že Alcatel OneTouch POP C5 je dobrý telefon s dobrým výkonem a funkcemi.

Více informací o Alcatel OneTouch POP C5 naleznete na Alcatel OneTouch A GSM aréna .