Alcatel OneTouch POP C7 - Specifikace a Recenze

Alcatel OneTouch POP C7 je moderní mobilní telefon s 5palcovým TFT displejem, 5MP autofokusní kamerou, 0,5GB RAM a baterií o kapacitě 2000 mAh. Tento telefon je vybavený řadou funkcí a vlastností, které usnadňují uživatelům jeho používání. Níže se podíváme na specifikace a recenze Alcatel OneTouch POP C7.

Specifikace

Alcatel OneTouch POP C7 je vybaven 5palcovým TFT displejem s rozlišením 480 x 854 pixelů. Telefon je vybaven 5MP autofokusní kamerou s LED bleskem a 0,5GB RAM. Baterie má kapacitu 2000 mAh a podporuje technologii Bluetooth 4.0.

Vlastnosti

Alcatel OneTouch POP C7 je vybaven řadou vlastností, které usnadňují uživatelům jeho používání. Mezi tyto vlastnosti patří podpora Wi-Fi, GPS, FM rádia, 3,5mm jacku pro sluchátka a podpora microSD karet až do velikosti 32 GB. Telefon je také vybaven operačním systémem Android 4.4 KitKat. undefined

Silné stránky

Alcatel OneTouch POP C7 má řadu silných stránek, které usnadňují uživatelům jeho používání. Mezi tyto silné stránky patří 5palcový TFT displej s rozlišením 480 x 854 pixelů, 5MP autofokusní kamera s LED bleskem, 0,5GB RAM a baterie o kapacitě 2000 mAh. Telefon je také vybaven řadou funkcí a vlastností, jako je podpora Wi-Fi, GPS, FM rádia, 3,5mm jacku pro sluchátka a podpora microSD karet až do velikosti 32 GB.

Slabé stránky

Alcatel OneTouch POP C7 má také několik slabých stránek. Mezi tyto slabé stránky patří nízké rozlišení displeje, nízká kapacita RAM a nízká kapacita baterie. Telefon také nepodporuje technologii 4G.

Závěr

Alcatel OneTouch POP C7 je moderní mobilní telefon s 5palcovým TFT displejem, 5MP autofokusní kamerou, 0,5GB RAM a baterií o kapacitě 2000 mAh. Tento telefon je vybaven řadou funkcí a vlastností, které usnadňují uživatelům jeho používání. Mezi silné stránky patří 5palcový TFT displej s rozlišením 480 x 854 pixelů, 5MP autofokusní kamera s LED bleskem, 0,5GB RAM a baterie o kapacitě 2000 mAh. Mezi slabé stránky patří nízké rozlišení displeje, nízká kapacita RAM a nízká kapacita baterie. Telefon také nepodporuje technologii 4G.Odkazy

Více informací o Alcatel OneTouch POP C7 naleznete na následujících odkazech:

FAQ

 • Jaké jsou specifikace Alcatel OneTouch POP C7?
  Alcatel OneTouch POP C7 je vybaven 5palcovým TFT displejem s rozlišením 480 x 854 pixelů, 5MP autofokusní kamerou s LED bleskem, 0,5GB RAM a baterií o kapacitě 2000 mAh.
 • Jaké funkce a vlastnosti má Alcatel OneTouch POP C7?
  Alcatel OneTouch POP C7 je vybaven řadou funkcí a vlastností, jako je podpora Wi-Fi, GPS, FM rádia, 3,5mm jacku pro sluchátka a podpora microSD karet až do velikosti 32 GB.
 • Jaké jsou silné stránky Alcatel OneTouch POP C7?
  Mezi silné stránky Alcatel OneTouch POP C7 patří 5palcový TFT displej s rozlišením 480 x 854 pixelů, 5MP autofokusní kamera s LED bleskem, 0,5GB RAM a baterie o kapacitě 2000 mAh.
 • Jaké jsou slabé stránky Alcatel OneTouch POP C7?
  Mezi slabé stránky Alcatel OneTouch POP C7 patří nízké rozlišení displeje, nízká kapacita RAM a nízká kapacita baterie. Telefon také nepodporuje technologii 4G.