Alcatel OneTouch POP Icon - Specifikace a Recenze

Alcatel OneTouch POP Icon je moderní mobilní telefon s 5 palcovým IPS LCD displejem, 5MP autofokusní kamerou, 1GB RAM a baterií o kapacitě 2000 mAh. Tento telefon je vybavený nejnovějšími technologiemi a nabízí širokou škálu funkcí a vlastností. Podívejme se blíže na specifikace a recenze Alcatel OneTouch POP Icon.

Displej

Alcatel OneTouch POP Icon má 5 palcový IPS LCD displej s rozlišením 854 x 480 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Jeho kontrast je také velmi dobrý a obrazovka je schopna zobrazit až 16 milionů barev. Displej je také odolný proti poškrábání a je chráněný proti vodě a prachu.

Fotoaparát

Alcatel OneTouch POP Icon má 5MP autofokusní kameru s LED bleskem. Kamera je schopna pořizovat fotografie s rozlišením až 2592 x 1944 pixelů. Kamera je také schopna pořizovat videa s rozlišením až 1280 x 720 pixelů. Kamera má také řadu dalších funkcí, jako je geotagging, detekce obličeje, panoramatický režim a další.

Výkon

Alcatel OneTouch POP Icon je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 200 s taktem 1,2 GHz a 1GB RAM. Telefon je schopen spustit většinu aplikací a her bez problémů. Telefon je také vybaven 8GB interní pamětí, kterou lze rozšířit až na 32GB pomocí microSD karty.

Alcatel OneTouch POP Icon je moderní mobilní telefon s velkým 5' displejem a výkonným procesorem. Má 8MP fotoaparát, který umožňuje pořizovat kvalitní fotografie. Telefon je vybaven 4G LTE, Wi-Fi a Bluetooth technologiemi. Jeho baterie má kapacitu 2000 mAh a umožňuje až 10 hodin hovoru. Alcatel OneTouch POP Icon je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní mobilní telefon s moderními funkcemi. Specifikace a recenze Alcatel OneTouch POP Icon najdete na našich stránkách. Také můžete porovnat y301a1 A iphone 20 pro max .

Baterie

Alcatel OneTouch POP Icon má baterii o kapacitě 2000 mAh. Baterie je schopna vydržet až 10 hodin hovoru a až 400 hodin v pohotovostním režimu. Baterie je také velmi rychle nabíjecí a je schopna se nabít z 0 na 100% během několika minut.Další funkce

Alcatel OneTouch POP Icon je vybaven řadou dalších funkcí, jako je Wi-Fi, Bluetooth, GPS, FM rádio, 3,5mm jack a další. Telefon je také vybaven senzorem přiblížení, akcelerometrem a gyroskopem. Telefon je také vybaven operačním systémem Android 4.4 KitKat.

Závěr

Alcatel OneTouch POP Icon je moderní mobilní telefon s 5 palcovým IPS LCD displejem, 5MP autofokusní kamerou, 1GB RAM a baterií o kapacitě 2000 mAh. Tento telefon je vybavený nejnovějšími technologiemi a nabízí širokou škálu funkcí a vlastností. Alcatel OneTouch POP Icon je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a výkonný mobilní telefon za rozumnou cenu.

FAQ

  • Jaké jsou silné stránky Alcatel OneTouch POP Icon?
    Alcatel OneTouch POP Icon má 5 palcový IPS LCD displej s vysokým rozlišením, 5MP autofokusní kameru, 1GB RAM a baterii o kapacitě 2000 mAh. Telefon je také vybaven řadou dalších funkcí, jako je Wi-Fi, Bluetooth, GPS, FM rádio, 3,5mm jack a další.
  • Jaké jsou slabé stránky Alcatel OneTouch POP Icon?
    Alcatel OneTouch POP Icon má některé slabé stránky, jako je slabý procesor, malá interní paměť a nízká kapacita baterie. Telefon také nemá žádné vysoce kvalitní fotoaparáty.

Zdroje: GSM aréna , Telefon Arena , Alcatel OneTouch .