Specifikace Alcatel SMARTFLIP – podrobný přehled

Alcatel SMARTFLIP je zařízení nabité funkcemi, které nabízí skvělou kombinaci funkcí a výkonu. Má 2,8palcový TFT displej, 2 MP fotoaparát, procesor Qualcomm Snapdragon 210 8909, 0,5 GB RAM a 1350 mAh baterii. V tomto článku se blíže podíváme na specifikace a funkce Alcatel SMARTFLIP.

Zobrazit

Alcatel SMARTFLIP má 2,8palcový TFT displej s rozlišením 320 x 240 pixelů. Displej je jasný a jasný a nabízí dobré pozorovací úhly. Displej je navíc chráněn vrstvou odolnou proti poškrábání. nedefinováno

Fotoaparát

Alcatel SMARTFLIP má 2MP zadní fotoaparát s LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat slušné fotografie a videa a má také několik funkcí, jako je detekce obličeje, panorama a HDR. Fotoaparát má také speciální tlačítko spouště pro snadný přístup.

Procesor

Alcatel SMARTFLIP je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 210 8909. Procesor je taktovaný na 1,1 GHz a je spárován s 0,5 GB RAM. Procesor je schopen snadno zvládnout základní úkoly, jako je procházení webu a sociálních sítí.

baterie

Alcatel SMARTFLIP je vybaven 1350 mAh baterií. Baterie je schopna poskytnout až 8 hodin hovoru a až 10 dní v pohotovostním režimu. Baterie je také vyjímatelná, takže ji v případě potřeby snadno vyměníte.

Závěr

Alcatel SMARTFLIP je skvělé zařízení pro ty, kteří hledají zařízení nabité funkcemi za dostupnou cenu. Má 2,8palcový TFT displej, 2 MP fotoaparát, procesor Qualcomm Snapdragon 210 8909, 0,5 GB RAM a 1350 mAh baterii. Pokud hledáte zařízení, které nabízí skvělé funkce a výkon, pak Alcatel SMARTFLIP stojí za zvážení.FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Alcatel SMARTFLIP?
  A: Alcatel SMARTFLIP má 2,8palcový TFT displej.
 • Otázka: Jaký procesor má Alcatel SMARTFLIP?
  Odpověď: Alcatel SMARTFLIP je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 210 8909.
 • Otázka: Kolik RAM má Alcatel SMARTFLIP?
  A: Alcatel SMARTFLIP má 0,5 GB RAM.
 • Otázka: Jaká je kapacita baterie Alcatel SMARTFLIP?
  Odpověď: Alcatel SMARTFLIP má baterii 1350 mAh.

Pro více informací o Alcatel SMARTFLIP navštivte Alcatel Mobile a GSM aréna .