Amazon Fire HD 7 - Specifikace a Recenze

Amazon Fire HD 7 je tablet, který se vyznačuje svou vysokou kvalitou a výkonem. Jeho specifikace zahrnují 7 palcový IPS LCD displej, 2MP fotoaparát, 1GB RAM a další. Přečtěte si recenzi a zjistěte, zda je to pro vás vhodný tablet.

Specifikace Amazon Fire HD 7

Amazon Fire HD 7 je vybaven 7 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1280 x 800 pixelů. Fotoaparát má rozlišení 2MP a je vybaven LED bleskem. Tablet je vybaven 1GB RAM a 8GB interní pamětí, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až na 32GB. K dispozici je také Wi-Fi a Bluetooth 4.0.

Výkon Amazon Fire HD 7

Amazon Fire HD 7 je vybaven procesorem Quad-Core 1.3GHz, který poskytuje dostatečný výkon pro běžné úkoly. Je vybaven operačním systémem Fire OS 5, který je založen na Androidu 5.1 Lollipop. Tablet je také vybaven Amazon Appstore, který obsahuje širokou škálu aplikací a her.

Amazon Fire HD 7 je tablet s 7' displejem, který nabízí vysokou kvalitu obrazu a zvuku. Je vybaven 8GB úložištěm, které lze rozšířit až na 128GB pomocí microSD karty. Má také 1,3GHz čtyřjádrový procesor, 1GB RAM a 5MP fotoaparát. Podívejte se na specifikace a recenze Amazon Fire HD 7 a porovnejte je s recenzí Nokia 5610 A recenzí Samsung Galaxy Grand Prime .

Design Amazon Fire HD 7

Amazon Fire HD 7 je vybaven elegantním designem s hladkými hranami. Jeho tělo je vyrobeno z kovu a plastu a je vybaveno 7 palcovým IPS LCD displejem. Tablet je dostupný ve třech barevných variantách - černé, bílé a červené.

Baterie Amazon Fire HD 7

Amazon Fire HD 7 je vybaven baterií s kapacitou 3400 mAh, která poskytuje až 8 hodin provozu. Baterie je také vybavena technologií rychlého nabíjení, která umožňuje rychlé dobití baterie.Cena Amazon Fire HD 7

Amazon Fire HD 7 je k dispozici za cenu od 599 Kč. Cena se může lišit v závislosti na obchodu a zemí.

Závěr

Amazon Fire HD 7 je vysoce kvalitní tablet s vysokým výkonem. Jeho specifikace zahrnují 7 palcový IPS LCD displej, 2MP fotoaparát, 1GB RAM a 8GB interní paměť. Tablet je vybaven operačním systémem Fire OS 5 a Amazon Appstore. Jeho cena je 599 Kč.

Více informací o Amazon Fire HD 7 naleznete na Amazon.com A CNET.com .

FAQ

 • Q: Jak velký je displej Amazon Fire HD 7?
  A: Displej Amazon Fire HD 7 má úhlopříčku 7 palců a rozlišení 1280 x 800 pixelů.
 • Q: Jaký operační systém má Amazon Fire HD 7?
  A: Amazon Fire HD 7 je vybaven operačním systémem Fire OS 5, který je založen na Androidu 5.1 Lollipop.
 • Q: Jakou kapacitu baterie má Amazon Fire HD 7?
  A: Amazon Fire HD 7 je vybaven baterií s kapacitou 3400 mAh, která poskytuje až 8 hodin provozu.
 • Q: Kolik stojí Amazon Fire HD 7?
  A: Amazon Fire HD 7 je k dispozici za cenu od 599 Kč.