Amazon Fire HD 8 - Specifikace, Fotoaparát, Procesor a RAM

Amazon Fire HD 8 je tablet s 8 palcovým IPS LCD displejem, 5MP fotoaparátem, procesorem MediaTek a 1GB RAM. Tento tablet je ideální pro ty, kteří hledají výkonný tablet s velkou úhlopříčkou displeje. Podívejte se na podrobné specifikace a informace o tomto tabletu.

Displej

Amazon Fire HD 8 má 8 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů. Displej je navíc chráněný sklem Gorilla Glass, které chrání před poškrábáním a oděrkami. Díky IPS technologii má displej široké pozorovací úhly a vynikající barvy.

Fotoaparát

Amazon Fire HD 8 má 5MP fotoaparát s autofokusem a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s rozlišením až 2592 x 1944 pixelů. Fotoaparát je také schopen pořizovat videa s rozlišením až 1280 x 720 pixelů.

Procesor

Amazon Fire HD 8 je vybaven procesorem MediaTek MT8163B s taktem 1,3 GHz. Procesor je vybaven technologií ARM Cortex-A53, která zajišťuje vysoký výkon a nízkou spotřebu energie. Procesor je navíc vybaven grafickým čipem Mali-T720, který zajišťuje vysoký výkon při zpracování grafiky.

Amazon Fire HD 8 je vybaven 8palcovým HD displejem, 5MP fotoaparátem, 1,3GHz procesorem a 1GB RAM. Tento tablet je ideální pro streamování filmů, hraní her a prohlížení webu. Pokud hledáte tablet s výkonnými funkcemi, Amazon Fire HD 8 je skvělou volbou. Pro více informací o tabletu si můžete prohlédnout galax poctě A velikost droid razr .

RAM

Amazon Fire HD 8 je vybaven 1GB RAM. RAM je dostatečný pro běžné používání tabletu a pro spouštění některých her. Díky 1GB RAM je tablet schopen spouštět některé náročnější aplikace a hry.

Další funkce

Amazon Fire HD 8 je vybaven 16GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až o 128GB. Tablet je také vybaven Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS a 3,5mm audio jack. Tablet je dodáván s operačním systémem Fire OS 5.3.3, který je založen na Androidu 5.1.

Závěr

Amazon Fire HD 8 je výkonný tablet s 8 palcovým IPS LCD displejem, 5MP fotoaparátem, procesorem MediaTek a 1GB RAM. Tento tablet je ideální pro ty, kteří hledají výkonný tablet s velkou úhlopříčkou displeje. Pokud hledáte tablet s velkou úhlopříčkou displeje a výkonným procesorem, Amazon Fire HD 8 je skvělou volbou.

FAQ

 • Jaký je rozlišení displeje Amazon Fire HD 8?
  Amazon Fire HD 8 má 8 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má Amazon Fire HD 8?
  Amazon Fire HD 8 má 5MP fotoaparát s autofokusem a LED bleskem.
 • Jaký procesor má Amazon Fire HD 8?
  Amazon Fire HD 8 je vybaven procesorem MediaTek MT8163B s taktem 1,3 GHz.
 • Jaká je velikost RAM Amazon Fire HD 8?
  Amazon Fire HD 8 je vybaven 1GB RAM.

Více informací o Amazon Fire HD 8 naleznete na Amazon.com A GSMarena.com .