Pixel 7a: První prototyp se objevil na eBay

V poslední době se objevil na eBay první prototyp nového telefonu Google Pixel 7a. I když byl inzerát brzy stažen, můžeme se podívat na to, co se o tomto telefonu ví a jaké jsou další informace o novém telefonu Google.

Co se o Pixel 7a ví?

Podle inzerátu na eBay byl Pixel 7a vybaven 5,7palcovým displejem s rozlišením 1080 x 2160 pixelů. Telefon byl také vybaven čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 710, 4 GB RAM a 64 GB úložištěm. Kromě toho byl telefon vybaven 12MP fotoaparátem a 8MP předním fotoaparátem. Telefon byl také vybaven baterií o kapacitě 3 000 mAh. undefined

Kdy bude Pixel 7a uveden na trh?

V současné době není známo, kdy bude Pixel 7a uveden na trh. Nicméně, podle některých zdrojů se očekává, že telefon bude uveden na trh v druhé polovině roku 2019. To by znamenalo, že by se telefon mohl objevit na trhu ještě před koncem roku.

Jaké jsou ceny Pixel 7a?

V současné době není známo, jaká bude cena Pixel 7a. Nicméně, podle některých odhadů by mohl být telefon prodáván za cenu kolem 500 dolarů. To by znamenalo, že by byl telefon dostupný pro širokou škálu spotřebitelů.

Jaké jsou další informace o Pixel 7a?

V současné době nejsou k dispozici žádné další informace o Pixel 7a. Nicméně, vzhledem k tomu, že se objevil prototyp na eBay, můžeme očekávat, že se v blízké budoucnosti objeví další informace o tomto telefonu.

Závěr

Pixel 7a je nový telefon od společnosti Google, který se objevil na eBay. I když nejsou k dispozici žádné další informace o tomto telefonu, můžeme očekávat, že se v blízké budoucnosti objeví další informace. Pokud se chcete dozvědět více o Pixel 7a, sledujte novinky o tomto telefonu.FAQ

  • Kdy bude Pixel 7a uveden na trh? Podle některých zdrojů se očekává, že telefon bude uveden na trh v druhé polovině roku 2019.
  • Jaká bude cena Pixel 7a? V současné době není známo, jaká bude cena Pixel 7a. Nicméně, podle některých odhadů by mohl být telefon prodáván za cenu kolem 500 dolarů.
  • Jsou k dispozici další informace o Pixel 7a? V současné době nejsou k dispozici žádné další informace o Pixel 7a. Nicméně, vzhledem k tomu, že se objevil prototyp na eBay, můžeme očekávat, že se v blízké budoucnosti objeví další informace o tomto telefonu.

Zdroje: The Verge , Android Central , CNET .