Apple údajně vyrábí nový model iPhone se snímačem otisků prstů na displeji

Apple údajně vyrábí nový model iPhone, který se vrací k Touch ID se snímačem otisků prstů na displeji. Tento vzrušující nový vývoj se může prodávat pouze v Číně, ale mnoho fanoušků Applu po celém světě je zklamán. Čtěte dále a dozvíte se více o tomto novém modelu iPhone a o tom, co by mohl znamenat pro budoucnost produktů Apple.

Co je to skener otisků prstů na displeji?

Snímač otisků prstů v displeji je typ technologie biometrického ověřování, která je zabudována do displeje zařízení. Funguje tak, že naskenuje otisk prstu uživatele a poté pomocí těchto dat odemkne zařízení. Tento typ technologie je v chytrých telefonech stále oblíbenější, protože poskytuje bezpečnější a pohodlnější způsob odemykání zařízení. nedefinováno

Proč Apple vyrábí nový model iPhone se snímačem otisků prstů na displeji?

Apple údajně vyrábí nový model iPhone se snímačem otisků prstů na displeji, aby mohl konkurovat ostatním výrobcům smartphonů, kteří již tuto technologii přijali. Tento nový model by mohl být pro Apple také způsobem, jak otestovat vody a zjistit, jak dobře je tento typ technologie přijímán spotřebiteli.

Bude tento nový model iPhone dostupný všude?

Bohužel se zdá, že tento nový model iPhone se snímačem otisků prstů na displeji může být dostupný pouze v Číně. To znamená, že fanoušci Applu po celém světě budou muset počkat, zda se tato technologie ujme i v jiných zemích.

Co to znamená pro budoucnost produktů Apple?

Je příliš brzy říkat, co tento nový model iPhone se snímačem otisků prstů na displeji znamená pro budoucnost produktů Apple. Je však možné, že by tato technologie mohla být v budoucnu přijata i v dalších produktech Apple, jako je iPad nebo Macbook. Pouze čas ukáže.

Závěr

Apple údajně vyrábí nový model iPhone se snímačem otisků prstů na displeji, ale může se prodávat pouze v Číně. Tento nový model by mohl být pro Apple způsobem, jak otestovat vody a zjistit, jak dobře je tento typ technologie přijímán spotřebiteli. Je příliš brzy na to říci, co tento nový model iPhone znamená pro budoucnost produktů Apple, ale je možné, že by tato technologie mohla být v budoucnu přijata i v jiných produktech Apple.FAQ

 • Q: Co je snímač otisků prstů v displeji?
  A: Snímač otisků prstů v displeji je typ technologie biometrického ověřování, která je zabudována do displeje zařízení. Funguje tak, že naskenuje otisk prstu uživatele a poté pomocí těchto dat odemkne zařízení.
 • Q: Proč Apple vyrábí nový model iPhone se snímačem otisků prstů na displeji?
  A: Apple údajně vyrábí nový model iPhone se snímačem otisků prstů na displeji, aby mohl konkurovat ostatním výrobcům smartphonů, kteří již tuto technologii přijali.
 • Q: Bude tento nový model iPhone dostupný všude?
  A: Bohužel se zdá, že tento nový model iPhone se snímačem otisků prstů na displeji může být dostupný pouze v Číně.
 • Q: Co to znamená pro budoucnost produktů Apple?
  A: Je příliš brzy na to říci, co tento nový model iPhone znamená pro budoucnost produktů Apple, ale je možné, že by tato technologie mohla být v budoucnu přijata i v jiných produktech Apple.

Pro více informací o tomto vzrušujícím novém vývoji se podívejte The Verge a CNET .