Lenovo potvrzuje Android 7.0 Nougat pro ZUK Z1 a ZUK Z2 Pro

Lenovo potvrdil, že jeho nejlepší telefony ZUK Z1 a ZUK Z2 Pro brzy obdrží Android 7.0 Nougat. Nová verze operačního systému přináší řadu nových funkcí a vylepšení, které uživatelům pomohou využívat jejich telefony naplno.

Nové funkce a vylepšení

Android 7.0 Nougat přináší řadu nových funkcí a vylepšení, které uživatelům pomohou využívat jejich telefony naplno. Mezi nové funkce patří například podpora pro více účtů, možnost vytváření více okenních relací, nové možnosti multitaskingu, lepší správa aplikací a další. Uživatelé také uvidí vylepšení v oblasti bezpečnosti, výkonu a spotřeby energie.

Jak se připravit na aktualizaci

Před aktualizací na Android 7.0 Nougat by uživatelé měli udělat několik kroků, aby se ujistili, že jejich telefon bude po aktualizaci fungovat správně. Nejdůležitější je ujistit se, že je telefon nabitý alespoň na 50%. Uživatelé by také měli zálohovat všechna data, která mají na svém telefonu, aby se vyhnuli ztrátě dat.

Lenovo potvrzuje, že oba telefony ZUK Z1 a ZUK Z2 Pro budou mít Android 7.0 Nougat. To znamená, že uživatelé budou mít k dispozici nejnovější funkce a vylepšení systému Android. Akce Amazon Nexus 6 A Stylus pro kriket Moto G jsou skvělé možnosti pro ty, kteří hledají nový telefon s Android 7.0 Nougat.

Kdy bude aktualizace k dispozici?

Aktualizace na Android 7.0 Nougat by měla být k dispozici v nejbližších týdnech. Lenovo uživatelům doporučuje, aby se připravili na aktualizaci a sledovali oficiální stránky společnosti, aby získali informace o tom, kdy bude aktualizace k dispozici.

FAQ

  • Které telefony Lenovo obdrží aktualizaci na Android 7.0 Nougat?
    Lenovo potvrdil, že jeho telefony ZUK Z1 a ZUK Z2 Pro obdrží aktualizaci na Android 7.0 Nougat.
  • Kdy bude aktualizace k dispozici?
    Aktualizace by měla být k dispozici v nejbližších týdnech. Uživatelé by měli sledovat oficiální stránky společnosti, aby získali informace o tom, kdy bude aktualizace k dispozici.
  • Jaké nové funkce a vylepšení přináší Android 7.0 Nougat?
    Android 7.0 Nougat přináší řadu nových funkcí a vylepšení, včetně podpory pro více účtů, možnosti vytváření více okenních relací, nových možností multitaskingu, lepší správy aplikací a dalších.

Lenovo potvrdilo, že jeho nejlepší telefony ZUK Z1 a ZUK Z2 Pro brzy obdrží Android 7.0 Nougat. Nová verze operačního systému přináší řadu nových funkcí a vylepšení, které uživatelům pomohou využívat jejich telefony naplno. Uživatelé by měli před aktualizací udělat několik kroků, aby se ujistili, že jejich telefon bude po aktualizaci fungovat správně. Aktualizace by měla být k dispozici v nejbližších týdnech. Uživatelé by měli sledovat oficiální stránky společnosti, aby získali informace o tom, kdy bude aktualizace k dispozici.

Více informací o aktualizaci na Android 7.0 Nougat pro Lenovo ZUK Z1 a ZUK Z2 Pro naleznete na lenovo.com A androidcentral.com .