Aktualizace T-Mobile LG V30 na Android 8.0 Oreo opět zastavena

Zákazníci T-Mobile s LG V30 si na aktualizaci Android 8.0 Oreo budou muset počkat o něco déle. Aktualizace byla poprvé šířena 1. dubna a zastavena o dva dny později. Nyní byla aktualizace opět pozastavena a zákazníci se ptají, proč a kdy bude obnovena.

Proč byla aktualizace pozastavena?

Aktualizace byla pozastavena kvůli chybě, která byla objevena po vydání aktualizace. Chyba způsobila, že někteří uživatelé zažili náhodné restarty a další problémy. T-Mobile spolupracuje s LG na opravě chyby a zajištění stability aktualizace, než bude znovu vydána.

T-Mobile se opět zastavil při aktualizaci LG V30 na Android 8.0 Oreo. Tato aktualizace byla původně plánována na konec roku 2018, ale byla pozdržena kvůli několika problémům. Nyní se zdá, že aktualizace byla zastavena znovu, protože se objevily další problémy. A22 5G A Xiaomi 13 Ultra jsou další telefony, které se chystají na aktualizaci na Android 8.0 Oreo.

Kdy bude aktualizace pokračovat?

T-Mobile oznámil, že aktualizace bude pokračovat dnes večer ve 22:00 PDT. Pokud vše půjde podle plánu, mezi zastavením aktualizace T-Mobile a jejím obnovením dnes v noci uplyne 39 dní. Aktualizace bude k dispozici ke stažení prostřednictvím aplikace T-Mobile nebo prostřednictvím softwaru LG Bridge.

Jaké jsou výhody aktualizace?

Aktualizace Androidu 8.0 Oreo přináší do LG V30 řadu nových funkcí a vylepšení. Mezi ně patří vylepšená výdrž baterie, lepší výkon a nové uživatelské rozhraní. Aktualizace také obsahuje nejnovější bezpečnostní záplaty a opravy chyb.

Co mám udělat před aktualizací?

Před aktualizací vašeho LG V30 na Android 8.0 Oreo je důležité zálohovat data. Tím zajistíte, že vaše data budou v bezpečí pro případ, že by se během procesu aktualizace něco pokazilo. Je také důležité se ujistit, že vaše zařízení má dostatek úložného prostoru pro aktualizaci.Závěr

Aktualizace Androidu 8.0 Oreo pro T-Mobile LG V30 byla opět pozastavena kvůli chybě. Očekává se, že aktualizace bude pokračovat dnes večer ve 22:00 PDT. Před aktualizací je důležité zálohovat data a ujistit se, že má vaše zařízení dostatek úložného prostoru.

FAQ

 • Q: Proč byla aktualizace pozastavena?
  A: Aktualizace byla pozastavena kvůli chybě, která byla objevena po vydání aktualizace.
 • Q: Kdy bude aktualizace pokračovat?
  A: Aktualizace bude pokračovat dnes večer ve 22:00 PDT.
 • Q: Jaké jsou výhody aktualizace?
  A: Aktualizace přináší lepší výdrž baterie, lepší výkon a nové uživatelské rozhraní.
 • Q: Co mám udělat před aktualizací?
  A: Před aktualizací je důležité zálohovat data a ujistit se, že má vaše zařízení dostatek úložného prostoru.

Další informace viz Android Central a The Verge .