Jak vypnout chatovací bubliny ve Facebook Messengeru na Androidu?

Facebook Messenger je populární aplikace pro komunikaci, která umožňuje uživatelům posílat zprávy, volat a sdílet obrázky a videa. Aplikace také obsahuje funkci chatovacích bublin, která umožňuje uživatelům rychle otevřít konverzaci s jiným uživatelem. Chatovací bubliny jsou pro některé uživatele užitečné, ale ne všichni je milují. Naštěstí je snadné je vypnout na Androidu.

Jak vypnout chatovací bubliny ve Facebook Messengeru na Androidu

Vypnutí chatovacích bublin ve Facebook Messengeru na Androidu je snadné. Postupujte podle následujících kroků:

Chcete-li vypnout chatovací bubliny ve Facebook Messengeru na Androidu, postupujte podle následujících kroků: Otevřete aplikaci Facebook Messenger na svém zařízení Android. Klikněte na ikonu nastavení v pravém horním rohu obrazovky. Vyberte položku Nastavení záložky. Vyberte položku Notifikace a zvuk. Zrušte zaškrtnutí políčka pro zapnutí chatovacích bublin. Uložte změny. Chatovací bubliny byly úspěšně vypnuty. Pokud potřebujete další informace, můžete se podívat na bezpečnostní sluchátka iphone nebo bere kruh k google pay .

 1. Otevřete aplikaci Facebook Messenger na svém Androidu.
 2. Klepněte na ikonu profilu v pravém horním rohu obrazovky.
 3. Klepněte na položku Nastavení.
 4. Klepněte na položku Chatovací bubliny.
 5. Vyberte možnost Vypnout.

Po dokončení těchto kroků by měly být chatovací bubliny ve Facebook Messengeru na vašem Androidu vypnuty. Pokud se vám někdy znovu zobrazí, můžete je opět vypnout postupováním výše uvedených kroků.

FAQ

 • Jak mohu vypnout chatovací bubliny ve Facebook Messengeru na Androidu?
  Vypnutí chatovacích bublin ve Facebook Messengeru na Androidu je snadné. Postupujte podle následujících kroků: Otevřete aplikaci Facebook Messenger na svém Androidu, klepněte na ikonu profilu v pravém horním rohu obrazovky, klepněte na položku Nastavení, klepněte na položku Chatovací bubliny a vyberte možnost Vypnout.
 • Jak se chatovací bubliny ve Facebook Messengeru znovu zapnou?
  Chatovací bubliny ve Facebook Messengeru se znovu zapnou, pokud je znovu zapnete postupováním výše uvedených kroků.
 • Je možné vypnout chatovací bubliny ve Facebook Messengeru na iOS?
  Ano, je to možné. Postupujte podle následujících kroků: Otevřete aplikaci Facebook Messenger na svém iOS zařízení, klepněte na ikonu profilu v pravém horním rohu obrazovky, klepněte na položku Nastavení, klepněte na položku Chatovací bubliny a vyberte možnost Vypnout.

Vypnutí chatovacích bublin ve Facebook Messengeru na Androidu je snadné. Stačí postupovat podle výše uvedených kroků a chatovací bubliny budou vypnuty. Pokud se vám někdy znovu zobrazí, můžete je opět vypnout postupováním výše uvedených kroků. Pro více informací o vypnutí chatovacích bublin ve Facebook Messengeru na iOS si můžete přečíst tento článek nebo tento článek .