Boost Mobile nabízí nižší cenu na LG Stylo 5

Boost Mobile nyní nabízí LG Stylo 5 za 200 dolarů, což je cena nižší než 230 dolarů Cricket. Více o telefonu a jeho funkcích se dozvíte zde.

LG Stylo 5 je populární smartphone střední třídy, který je od Cricket Wireless dostupný již několik měsíců. Nyní se do boje přidal Boost Mobile, který nabízí telefon za o něco nižší cenu.

Cricket Wireless nabízí LG Stylo 5 za 230 dolarů, ale Boost Mobile nyní telefon prodává za 200 dolarů (plus daň). To je skvělá nabídka pro ty, kteří hledají telefon střední třídy se stylusem.

Vlastnosti LG Stylo 5

LG Stylo 5 je telefon střední třídy s 6,2palcovým displejem a stylusem. Běží na Androidu 9.0 Pie a je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 450. Disponuje 3GB RAM a 32GB úložištěm, které lze rozšířit pomocí microSD karty.

Boost Mobile nabízí nižší cenu na LG Stylo 5. Tento telefon je vybaven 5,7palcovým displejem, 3 GB RAM a 32 GB úložištěm. Nabízí také 13MP zadní kameru a 5MP přední kameru. LG Stylo 5 je k dispozici za nižší cenu na Boost Mobile. HTC 11 Datum vydání USA A Snížení ceny Galaxy S6 jsou další nabídky, které byste mohli zvážit.

Telefon má 13MP zadní fotoaparát a 5MP přední fotoaparát. Má také 3 500 mAh baterii a podporuje rychlé nabíjení. Má také čtečku otisků prstů pro větší zabezpečení.

Nabídka Boost Mobile

Boost Mobile nabízí LG Stylo 5 za 200 $ plus daň. To je skvělá nabídka pro ty, kteří hledají telefon střední třídy se stylusem. Telefon je k dispozici s předplaceným tarifem nejméně 30 $ měsíčně.Boost Mobile také nabízí řadu dalších plánů, včetně neomezených datových tarifů. Díky tomu je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zůstat ve spojení, aniž by museli vydělat peníze.

Závěr

LG Stylo 5 je skvělý telefon střední třídy se stylusem. Nyní je k dispozici od Boost Mobile za o něco nižší cenu než Cricket Wireless. Pokud hledáte telefon střední třídy se stylusem, LG Stylo 5 je skvělá volba.

FAQ

  • Q: Jaká je cena LG Stylo 5?
    A: LG Stylo 5 je k dispozici od Boost Mobile za 200 $ plus daň. Cricket Wireless nabízí telefon za 230 dolarů.
  • Q: Jaké funkce má LG Stylo 5?
    A: LG Stylo 5 má 6,2palcový displej, procesor Qualcomm Snapdragon 450, 3GB RAM, 32GB úložiště, 13MP zadní fotoaparát, 5MP přední fotoaparát, 3500 mAh baterii a čtečku otisků prstů.
  • Q: Nabízí Boost Mobile neomezené datové tarify?
    A: Ano, Boost Mobile nabízí různé tarify, včetně neomezených datových tarifů.

Pro více informací o nabídce LG Stylo 5 a Boost Mobile se podívejte CNET a Android Central .