Apple iPad 2 - Specifikace, Fotoaparát, Procesor a Baterie

Apple iPad 2 je druhá generace tabletu od společnosti Apple. Je vybaven 9,7palcovým IPS LCD displejem, 0,7MP fotoaparátem, procesorem Apple A5 a baterií 6944 mAh. Podívejte se na všechny specifikace a informace o iPad 2.

Displej

Apple iPad 2 je vybaven 9,7palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1024 x 768 pixelů. Displej je schopen zobrazit 16 milionů barev a má jasnost až 500 cd/m2. Má také antireflexní povrch, který zajišťuje lepší čitelnost na slunci.

Fotoaparát

Apple iPad 2 je vybaven 0,7MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s rozlišením 640 x 480 pixelů a videa s rozlišením 640 x 480 pixelů.

Apple iPad 2 je vybaven výkonným procesorem, který umožňuje rychlé a plynulé přepínání mezi aplikacemi. Fotoaparát má 5 megapixelů a umožňuje pořizovat kvalitní fotografie. Baterie má kapacitu 10 hodin a umožňuje vám pracovat po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení. Pokud hledáte tablet s vysokým výkonem, Apple iPad 2 je skvělou volbou. Podvod s Apple Card je však stále velkým problémem, takže buďte opatrní, když nakupujete produkty Apple. Také se můžete těšit na nové Apple AirPods Pro 3 , které by měly být brzy uvedeny na trh.

Procesor

Apple iPad 2 je vybaven procesorem Apple A5 s taktem 1GHz. Procesor je vybaven dvěma jádry a je schopen zpracovat až dva vlákna současně. Procesor je také vybaven grafickým akcelerátorem PowerVR SGX543MP2.RAM

Apple iPad 2 je vybaven 0,5GB DDR2 paměti RAM. Paměť RAM je schopna zpracovat až dva vlákna současně a umožňuje tabletu pracovat s více aplikacemi najednou.

Baterie

Apple iPad 2 je vybaven baterií s kapacitou 6944 mAh. Baterie je schopna vydržet až 10 hodin při běžném používání. Baterie je také schopna se rychle nabít a je schopna se nabít až z 80% během jedné hodiny.

Závěr

Apple iPad 2 je vybaven 9,7palcovým IPS LCD displejem, 0,7MP fotoaparátem, procesorem Apple A5 a baterií 6944 mAh. Je to výkonný tablet, který je schopen zpracovat až dva vlákna současně a je schopen vydržet až 10 hodin při běžném používání.

Více informací o Apple iPad 2 naleznete na apple.com nebo na CNET.com .

FAQ

 • Q: Jak velký je displej Apple iPad 2?
  A: Apple iPad 2 je vybaven 9,7palcovým IPS LCD displejem.
 • Q: Jaký fotoaparát má Apple iPad 2?
  A: Apple iPad 2 je vybaven 0,7MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem.
 • Q: Jaký procesor má Apple iPad 2?
  A: Apple iPad 2 je vybaven procesorem Apple A5 s taktem 1GHz.
 • Q: Jakou paměť RAM má Apple iPad 2?
  A: Apple iPad 2 je vybaven 0,5GB DDR2 paměti RAM.
 • Q: Jakou baterii má Apple iPad 2?
  A: Apple iPad 2 je vybaven baterií s kapacitou 6944 mAh.