Apple iPad Air 4: Datum vydání, cena, obsahuje novinky

Apple se chystá vydat svůj tablet iPad Air 4 nové generace pro rok 2020 a očekávání jsou vysoká. Se svým elegantním designem, výkonnými specifikacemi a působivými funkcemi bude iPad Air 4 jistě hitem. V tomto článku se podíváme na datum vydání, cenu, funkce a novinky iPadu Air 4.

Datum vydání

Očekává se, že iPad Air 4 bude vydán na podzim roku 2020. Apple ještě neoznámil přesné datum, ale zvěsti naznačují, že by to mohlo být již v září. Je také možné, že iPad Air 4 by mohl být vydán spolu s iPhonem 12 v říjnu.

Cena

Očekává se, že iPad Air 4 bude cenově podobný jako iPad Air 3, který začíná na 499 dolarech. Je možné, že cena iPadu Air 4 by mohla být o něco vyšší, ale je nepravděpodobné, že by byl o více než 100 dolarů dražší než iPad Air 3. undefined

Funkce

Očekává se, že iPad Air 4 bude mít 10,8palcový Retina displej, procesor A14 Bionic a až 256GB úložiště. Očekává se také, že bude obsahovat port USB-C, Face ID a podporu pro Apple Pencil. Také se říká, že má nový design s tenčími rámečky a zaoblenějším tvarem.

Zprávy

Zvěsti o iPadu Air 4 se šíří už měsíce a Apple zatím oficiálně nepotvrdil žádné podrobnosti. Očekává se však, že společnost brzy učiní oznámení, takže zůstaňte naladěni na další informace.

Závěr

iPad Air 4 bude určitě hitem, až bude koncem tohoto roku vydán. Díky svému elegantnímu designu, výkonným specifikacím a působivým funkcím bude jistě skvělým doplňkem řady Apple. Sledujte další informace o iPadu Air 4 v nadcházejících měsících.FAQ

  • Q: Kdy vyjde iPad Air 4?
    A: Očekává se, že iPad Air 4 bude uveden na trh na podzim roku 2020.
  • Q: Kolik bude iPad Air 4 stát?
    A: Očekává se, že iPad Air 4 bude cenově podobný jako iPad Air 3, který začíná na 499 dolarech.
  • Q: Jaké funkce bude mít iPad Air 4?
    A: Očekává se, že iPad Air 4 bude mít 10,8palcový Retina displej, procesor A14 Bionic a až 256GB úložiště.

Další informace o chystaném tabletu Apple iPad Air 4 najdete na MacRumors a The Verge .