Apple iPad Mini 3 - Specifikace, Fotoaparát, Procesor, RAM a Baterie

Apple iPad Mini 3 je vybaven 7,9palcovým IPS LCD displejem, 5MP fotoaparátem s autofokusem a BSI senzorem, procesorem Apple A7, 1GB LPDDR3 RAM a baterií 6350 mAh. iPad Mini 3 je vybaven také Wi-Fi a Bluetooth 4.0. Tento tablet je ideální pro ty, kteří hledají kompaktní a lehký tablet s výkonnými funkcemi. Přečtěte si více o specifikacích iPad Mini 3.

Displej

Apple iPad Mini 3 je vybaven 7,9palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1536 x 2048 pixelů. Displej je vybaven technologií Retina, která poskytuje ostrý obraz a živé barvy. Displej je také chráněn sklem Corning Gorilla Glass, které chrání displej před poškrábáním a poškozením.

Fotoaparát

Apple iPad Mini 3 je vybaven 5MP fotoaparátem s autofokusem a BSI senzorem. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s rozlišením 2592 x 1944 pixelů a videa s rozlišením 1080p. Fotoaparát je také vybaven technologií HDR, která poskytuje lepší kontrast a barevnou hloubku. Fotoaparát je také vybaven funkcí Panorama, která umožňuje pořizovat panoramatické fotografie.

Apple iPad Mini 3 je vybaven výkonným procesorem A7 s 64bitovou architekturou, 1GB RAM a baterií s kapacitou 6470 mAh. Fotoaparát má 8MPx a je vybaven technologií True Tone Flash. Užijte si všechny funkce iPadu Mini 3 a jeho výkonný hardware. Pro více informací o tabletu navštivte Apple iPad Mini 3 - Specifikace . Pokud hledáte jiné tablety, můžete se podívat na acatel idol 4 nebo nokia 5 .

Procesor

Apple iPad Mini 3 je vybaven 64bitovým procesorem Apple A7. Procesor je schopen zpracovat až 1,3GHz a je vybaven technologií PowerVR G6430. Procesor je vybaven také 1GB LPDDR3 RAM, která umožňuje rychlé a plynulé zpracování dat.

Baterie

Apple iPad Mini 3 je vybaven baterií s kapacitou 6350 mAh. Baterie je schopna poskytnout až 10 hodin provozu na jedno nabití. Baterie je také vybavena technologií Quick Charge, která umožňuje rychlé nabíjení.Další funkce

Apple iPad Mini 3 je vybaven Wi-Fi a Bluetooth 4.0. Tablet je také vybaven technologií AirPlay, která umožňuje streamovat obsah z tabletu na Apple TV. Tablet je také vybaven technologií iCloud, která umožňuje ukládat a synchronizovat data mezi zařízeními Apple.

Závěr

Apple iPad Mini 3 je vybaven 7,9palcovým IPS LCD displejem, 5MP fotoaparátem s autofokusem a BSI senzorem, procesorem Apple A7, 1GB LPDDR3 RAM a baterií 6350 mAh. Tento tablet je ideální pro ty, kteří hledají kompaktní a lehký tablet s výkonnými funkcemi.

FAQ

  • Jaký je rozlišení displeje iPad Mini 3? Displej iPad Mini 3 má rozlišení 1536 x 2048 pixelů.
  • Jaký je fotoaparát iPad Mini 3? iPad Mini 3 je vybaven 5MP fotoaparátem s autofokusem a BSI senzorem.
  • Jaký procesor je v iPad Mini 3? iPad Mini 3 je vybaven 64bitovým procesorem Apple A7.
  • Jaká je kapacita baterie iPad Mini 3? Baterie iPad Mini 3 má kapacitu 6350 mAh.
  • Jaké další funkce má iPad Mini 3? iPad Mini 3 je vybaven Wi-Fi a Bluetooth 4.0, technologií AirPlay a iCloud.

Zdroje: apple.com , CNET.com , GSMarena.com