Apple iPad Mini 4: Specifikace, funkce a časté dotazy

Apple iPad Mini 4 je výkonný a všestranný tablet, který nabízí řadu funkcí a specifikací. Má 7,9palcový IPS LCD displej, 8MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor Apple A8, 2GB RAM a 5124 mAh baterii. Čtěte dále a dozvíte se více o specifikacích, funkcích a často kladených dotazech Apple iPad Mini 4.

Zobrazit

Apple iPad Mini 4 má 7,9palcový IPS LCD displej s rozlišením 2048 x 1536 pixelů. Displej je jasný a jasný, takže je ideální pro sledování filmů, hraní her a procházení webu. Displej má také široký pozorovací úhel, takže svou obrazovku můžete snadno sdílet s ostatními.

Fotoaparát

Apple iPad Mini 4 má 8MP fotoaparát s automatickým ostřením a BSI senzorem. Fotoaparát je schopen pořizovat ostré a detailní fotografie a videa. Má také řadu funkcí, jako je HDR, panorama a detekce obličeje.

Apple iPad Mini 4 je výkonný a všestranný tablet, který nabízí skvělou rovnováhu mezi přenositelností a výkonem. Je vybaven 7,9palcovým Retina displejem, procesorem A8 a výdrží baterie až 10 hodin. Díky tenkému designu a lehké konstrukci je iPad Mini 4 perfektní na cesty. Podporuje také příslušenství Apple Pencil a Smart Keyboard, takže je skvělou volbou pro kreativní profesionály. Chcete-li se dozvědět více o iPadu Mini 4, včetně jeho specifikací, funkcí a častých dotazů, klikněte zde . Pro srovnání se můžete také podívat na primární velikost galaxie a nové emotikony pro Android .

Procesor

Apple iPad Mini 4 pohání procesor Apple A8 APL1011, který je postaven na 20nm procesu. Procesor je dostatečně výkonný, aby zvládl všechny vaše úkoly, od procházení webu až po hraní her. Disponuje také 2GB LPDDR3 RAM, která zajišťuje plynulý multitasking.



baterie

Apple iPad Mini 4 má baterii 5124 mAh, která je schopna poskytnout až 10 hodin výdrže baterie. Baterie se také rychle nabíjí, takže zařízení můžete rychle dobít, když to potřebujete.

Nejčastější dotazy

Jaká je velikost displeje Apple iPad Mini 4?

Apple iPad Mini 4 má 7,9palcový IPS LCD displej s rozlišením 2048 x 1536 pixelů.

Jaký je fotoaparát Apple iPad Mini 4?

Apple iPad Mini 4 má 8MP fotoaparát s automatickým ostřením a BSI senzorem.

Jaký procesor má Apple iPad Mini 4?

Apple iPad Mini 4 pohání procesor Apple A8 APL1011, který je postaven na 20nm procesu.

Kolik RAM má Apple iPad Mini 4?

Apple iPad Mini 4 má 2GB LPDDR3 RAM.

Jak dlouho vydrží baterie v Apple iPad Mini 4?

Apple iPad Mini 4 má baterii 5124 mAh, která je schopna poskytnout až 10 hodin výdrže baterie.

Apple iPad Mini 4 je výkonný a všestranný tablet, který nabízí řadu funkcí a specifikací. Má 7,9palcový IPS LCD displej, 8MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor Apple A8, 2GB RAM a 5124 mAh baterii. Pro více informací se podívejte Web společnosti Apple a Recenze CNET .