Apple iPhone 11 Pro a Pro Max - Recenze

Apple iPhone 11 Pro a Pro Max jsou nejnovějšími modely iPhone, které přinášejí lepší kamery, rychlejší procesory a větší baterie než jejich předchůdci. A jak se dalo očekávat, jsou to nejlepší modely iPhone dosud. Přečtěte si naši kompletní recenzi a dozvíte se více o jejich kamerách, procesorech a bateriích.

Design a konstrukce

Design a konstrukce Apple iPhone 11 Pro a Pro Max jsou velmi podobné předchozím modelům iPhone. Oba mají stejný tvar a velikost, ale mají nový lesklý povrch, který je odolnější vůči poškrábání. Mají také novou matnou barvu, která je velmi elegantní. Oba modely mají také novou konstrukci, která je odolnější vůči vodě a prachu.

Kamery

Apple iPhone 11 Pro a Pro Max mají tři zadní kamery, které jsou vybaveny nejnovější technologií. Mají 12MP širokoúhlou kameru, 12MP teleobjektiv a 12MP širokoúhlou kameru s širokým úhlem. Tyto kamery jsou schopny pořizovat vynikající fotografie a videa s vysokým rozlišením. Kromě toho mají také novou funkci, která umožňuje pořizovat fotografie s vyšším rozlišením.

Apple iPhone 11 Pro a Pro Max jsou nejnovější vlajkové telefony od společnosti Apple. Vyznačují se novým systémem tří fotoaparátů, vylepšenou výdrží baterie a novým procesorem A13 Bionic. Pro Max má větší displej a baterii než Pro, takže je ideální volbou pro ty, kteří chtějí to nejlepší z nejlepšího. Se svými výkonnými specifikacemi a funkcemi budou iPhone 11 Pro a Pro Max jistě hitem. rozlišení obrazovky htc wish 510 a t mobile a netflix na nás jsou některé z funkcí, které tyto telefony odlišují od konkurence.

Procesory

Apple iPhone 11 Pro a Pro Max jsou vybaveny nejnovějšími procesory A13 Bionic. Tyto procesory jsou výkonnější než jejich předchůdci a jsou schopny zpracovat více úkolů současně. Díky tomu jsou schopny poskytnout rychlejší a plynulejší zážitek z hraní her a prohlížení webových stránek.Baterie

Apple iPhone 11 Pro a Pro Max mají větší baterie než jejich předchůdci. Mají baterii o kapacitě 3190 mAh a 3500 mAh, což je dostatečné pro celodenní používání. Kromě toho mají také novou funkci, která umožňuje rychlejší nabíjení.

Závěr

Apple iPhone 11 Pro a Pro Max jsou nejlepšími modely iPhone dosud. Mají lepší kamery, rychlejší procesory a větší baterie než jejich předchůdci. Díky tomu jsou schopny poskytnout vynikající zážitek z hraní her a prohlížení webových stránek. Pokud hledáte nejlepší iPhone, Apple iPhone 11 Pro a Pro Max jsou tou nejlepší volbou.

Odkazy

FAQ

  • Jaké jsou rozdíly mezi Apple iPhone 11 Pro a Pro Max?
    Apple iPhone 11 Pro má baterii o kapacitě 3190 mAh a Pro Max má baterii o kapacitě 3500 mAh. Pro Max má také větší displej než Pro.
  • Jaké kamery mají Apple iPhone 11 Pro a Pro Max?
    Apple iPhone 11 Pro a Pro Max mají tři zadní kamery: 12MP širokoúhlou kameru, 12MP teleobjektiv a 12MP širokoúhlou kameru s širokým úhlem.
  • Jaké procesory mají Apple iPhone 11 Pro a Pro Max?
    Apple iPhone 11 Pro a Pro Max jsou vybaveny nejnovějšími procesory A13 Bionic, které jsou výkonnější než jejich předchůdci.