Specifikace Apple iPhone 6s Plus – Specifikace Apple iPhone 6s Plus

Apple iPhone 6s Plus je výkonný a stylový smartphone, který přichází s řadou působivých specifikací. Má 5,5palcový IPS LCD displej, 12MP fotoaparát se safírovým krytem čočky, OIS, PDAF a BSI senzor, procesor Apple A9, 2GB LPDDR4 RAM a 2750 mAh baterii. Čtěte dále a dozvíte se více o specifikacích Apple iPhone 6s Plus.

Zobrazit

Apple iPhone 6s Plus má 5,5palcový IPS LCD displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Displej je chráněn sklem odolným proti poškrábání a je schopen zobrazit 16 milionů barev. Displej má také hustotu pixelů 401 ppi, díky čemuž je ideální pro sledování filmů a hraní her.

Fotoaparát

Apple iPhone 6s Plus má 12MP fotoaparát se safírovým krytem čočky, OIS, PDAF a BSI senzor. Kamera je schopna natáčet videa v rozlišení 4K a umí pořizovat i zpomalená videa. Má také 5MP přední kameru pro pořizování selfie a videohovory.

Apple iPhone 6s Plus je výkonný a stylový smartphone, který nabízí řadu funkcí a specifikací. Má 5,5palcový Retina HD displej, 12MP fotoaparát iSight a výkonný čip A9. Má také Touch ID, 3D Touch a Live Photos. S iPhone 6s Plus můžete zůstat ve spojení s rychlým LTE a Wi-Fi a užívat si až 14 hodin výdrže baterie. Pokud hledáte skvělý telefon se spoustou funkcí, Apple iPhone 6s Plus je skvělou volbou. Pro více informací se podívejte jak zjistit, zda se airpods nabíjí na Androidu a repasovaný iphone 13 .

Procesor

Apple iPhone 6s Plus pohání procesor Apple A9, což je dvoujádrový procesor s taktem 1,84 GHz. Procesor je doplněn o 2 GB LPDDR4 RAM, díky čemuž je schopen spouštět více aplikací a her bez jakéhokoli zpoždění.baterie

Apple iPhone 6s Plus je napájen 2750 mAh baterií, která je schopna poskytnout až 14 hodin hovoru a až 10 dní v pohotovostním režimu. Baterie je také schopna rychlého nabíjení, což vám umožní rychle nabít telefon.

Závěr

Apple iPhone 6s Plus je výkonný a stylový smartphone, který přichází s řadou působivých specifikací. Má 5,5palcový IPS LCD displej, 12MP fotoaparát se safírovým krytem čočky, OIS, PDAF a BSI senzor, procesor Apple A9, 2GB LPDDR4 RAM a 2750 mAh baterii. Všechny tyto specifikace dělají z Apple iPhone 6s Plus skvělou volbu pro ty, kteří chtějí výkonný a stylový smartphone.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Apple iPhone 6s Plus?
  Odpověď: Apple iPhone 6s Plus má 5,5palcový IPS LCD displej.
 • Otázka: Jaké je rozlišení fotoaparátu Apple iPhone 6s Plus?
  Odpověď: Apple iPhone 6s Plus má 12MP fotoaparát se safírovým krytem čočky, OIS, PDAF a BSI senzor.
 • Otázka: Jaký procesor má Apple iPhone 6s Plus?
  Odpověď: Apple iPhone 6s Plus je poháněn procesorem Apple A9, což je dvoujádrový procesor s taktem 1,84 GHz.
 • Otázka: Jaká je kapacita baterie Apple iPhone 6s Plus?
  Odpověď: Apple iPhone 6s Plus je napájen 2750 mAh baterií.

Další informace o Apple iPhone 6s Plus naleznete na Web společnosti Apple nebo GSM aréna .