Apple iPhone 8 Plus - Specifikace, Fotografie a Baterie

Apple iPhone 8 Plus je vysoce výkonný smartphone s moderním designem a špičkovými funkcemi. Je vybaven 5,5palcovým IPS LCD displejem, 12MP fotoaparátem, procesorem Apple A11 Bionic APL1W72, 3GB RAM a baterií 2691 mAh. Podívejte se na všechny specifikace a fotografie.

Displej

Apple iPhone 8 Plus je vybaven 5,5palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Má jasný a živý obraz s vysokou kontrastní hodnotou. Má také 3D Touch technologii, která umožňuje rychlejší a intuitivnější ovládání.

Apple iPhone 8 Plus je výkonný a stylový smartphone, který nabízí řadu funkcí a specifikací. Má 5,5palcový Retina HD displej, 12MP fotoaparát s duálním objektivem a výkonný čip A11 Bionic. Má také bezdrátové nabíjení a je odolný vůči vodě a prachu. Výdrž baterie je také působivá, až 21 hodin hovoru a až 13 hodin používání internetu. S iPhone 8 Plus můžete zůstat ve spojení a bavit se, ať jste kdekoli. flash prohlížeč apk virus a jak vidět skrz oblečení jsou některé z funkcí, díky kterým je iPhone 8 Plus skvělou volbou pro každého, kdo hledá výkonný a stylový smartphone.

Fotoaparát

Apple iPhone 8 Plus je vybaven 12MP fotoaparátem s safírovou krystalovou čočkou, optickou stabilizací obrazu, fázovou detekcí automatického zaostřování a CMOS snímačem obrazu. Má také 8MP přední fotoaparát s širokoúhlým objektivem a BSI senzorem.

Procesor

Apple iPhone 8 Plus je vybaven 10nm procesorem Apple A11 Bionic APL1W72. Tento procesor je vybaven 6-jadrovým CPU a 3-jadrovým GPU, které poskytují vysoký výkon a nízkou spotřebu energie.RAM

Apple iPhone 8 Plus je vybaven 3GB LPDDR4 RAM, který poskytuje dostatek paměti pro multitasking a hladký chod aplikací.

Baterie

Apple iPhone 8 Plus je vybaven baterií o kapacitě 2691 mAh. Tato baterie poskytuje dostatečnou výdrž pro více než jeden den používání.

Závěr

Apple iPhone 8 Plus je vysoce výkonný smartphone s moderním designem a špičkovými funkcemi. Je vybaven 5,5palcovým IPS LCD displejem, 12MP fotoaparátem, procesorem Apple A11 Bionic APL1W72, 3GB RAM a baterií 2691 mAh. Pokud hledáte výkonný smartphone s moderním designem, Apple iPhone 8 Plus je skvělou volbou.

Zdroje: apple.com , GSM aréna

FAQ

 • Jaký je displej Apple iPhone 8 Plus?
  Apple iPhone 8 Plus je vybaven 5,5palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má Apple iPhone 8 Plus?
  Apple iPhone 8 Plus je vybaven 12MP fotoaparátem s safírovou krystalovou čočkou, optickou stabilizací obrazu, fázovou detekcí automatického zaostřování a CMOS snímačem obrazu.
 • Jaký procesor má Apple iPhone 8 Plus?
  Apple iPhone 8 Plus je vybaven 10nm procesorem Apple A11 Bionic APL1W72.
 • Jaká je kapacita RAM Apple iPhone 8 Plus?
  Apple iPhone 8 Plus je vybaven 3GB LPDDR4 RAM.
 • Jaká je kapacita baterie Apple iPhone 8 Plus?
  Apple iPhone 8 Plus je vybaven baterií o kapacitě 2691 mAh.