Apple iPhone 8: Specifikace, funkce a výdrž baterie

Apple iPhone 8 je výkonný a stylový smartphone, který nabízí spoustu funkcí v elegantním a kompaktním designu. Má 4,7palcový IPS LCD displej, 12MP fotoaparát, procesor A11 Bionic, 2GB RAM a 1821 mAh baterii. Čtěte dále a dozvíte se více o specifikacích, funkcích a výdrži baterie Apple iPhone 8.

Zobrazit

Apple iPhone 8 má 4,7palcový IPS LCD displej s rozlišením 1334 x 750 pixelů. Displej je jasný a jasný, s vynikající přesností barev a širokými pozorovacími úhly. Displej je navíc chráněn sklem odolným proti poškrábání.

Fotoaparát

Apple iPhone 8 má 12MP fotoaparát se safírovým krytem čočky, optickou stabilizaci obrazu, automatické ostření s fázovou detekcí a obrazový snímač CMOS. Fotoaparát je schopen pořizovat úžasné fotografie a videa i za špatných světelných podmínek. Má také 7MP přední kameru pro pořizování selfie.

Apple iPhone 8 je jedním z nejoblíbenějších smartphonů na trhu. Má elegantní design, výkonné specifikace a dlouhou výdrž baterie. iPhone 8 má 4,7palcový Retina HD displej, čip A11 Bionic a 12MP zadní fotoaparát. Disponuje také možností bezdrátového nabíjení a je odolný vůči vodě a prachu. Díky dlouhé výdrži baterie si můžete užívat až 14 hodin hovoru a až 10 dní v pohotovostním režimu. iPhone 8 je skvělou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivý a výkonný smartphone.

Pokud hledáte chytré hodinky pro spárování s vaším iPhonem 8, můžete se podívat na ceny galaxy zařízení nebo čtěte dál Apple hodinky hořet tipy na prevenci. S Apple iPhone 8 můžete zůstat ve spojení a užívat si dlouhou výdrž baterie.Procesor

Apple iPhone 8 pohání procesor A11 Bionic, který je založen na 10nm architektuře. Procesor je neuvěřitelně výkonný a efektivní a hravě zvládne i ty nejnáročnější úkoly. Je také schopen bez problémů spouštět nejnovější aplikace a hry.

RAM a úložiště

Apple iPhone 8 má 2GB RAM a 64GB vnitřní úložiště. RAM je dostatečná pro multitasking a úložiště je dostatečné pro uložení všech vašich fotografií, videí a aplikací. Telefon také podporuje rozšiřitelné úložiště pomocí microSD karty.

baterie

Apple iPhone 8 má 1821 mAh baterii, která vystačí na celý den používání. Baterie je také schopna rychlého nabíjení, takže můžete získat rychlé zvýšení energie, když ji potřebujete.

Závěr

Apple iPhone 8 je výkonný a stylový smartphone, který nabízí spoustu funkcí v elegantním a kompaktním designu. Má 4,7palcový IPS LCD displej, 12MP fotoaparát, procesor A11 Bionic, 2GB RAM a 1821 mAh baterii. Telefon si s lehkostí poradí i s těmi nejnáročnějšími úkoly a má dostatečnou výdrž baterie na celý den. Pokud hledáte výkonný a stylový smartphone, Apple iPhone 8 je skvělou volbou.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Apple iPhone 8?
  Odpověď: Apple iPhone 8 má 4,7palcový IPS LCD displej.
 • Otázka: Jaký procesor má Apple iPhone 8?
  Odpověď: Apple iPhone 8 je poháněn procesorem A11 Bionic.
 • Otázka: Kolik RAM má Apple iPhone 8?
  A: Apple iPhone 8 má 2 GB RAM.
 • Otázka: Jakou výdrž baterie má Apple iPhone 8?
  A: Apple iPhone 8 má 1821 mAh baterii, která vystačí na celý den používání.

Pro více informací o Apple iPhone 8 se podívejte Web společnosti Apple a Recenze CNET .