Specifikace Apple iPhone XS: 5,8' OLED, 12MP fotoaparát, A12 Bionic Chip

Apple iPhone XS je nejnovější vlajková loď smartphonu od společnosti Apple. Je vybaven 5,8' OLED displejem, 12MP fotoaparátem, čipem A12 Bionic, 4GB RAM a 2659 mAh baterií. Čtěte dále a dozvíte se více o funkcích a specifikacích iPhone XS.

Zobrazit

Apple iPhone XS má 5,8' OLED displej s rozlišením 2436 x 1125 pixelů. Displej je chráněn sklem odolným proti poškrábání a oleofobním povlakem. Displej je také vybaven technologií True Tone, která upravuje vyvážení bílé barvy podle okolního osvětlení.

Apple iPhone XS je výkonné zařízení s 5,8' OLED displejem, 12MP fotoaparátem a čipem A12 Bionic. Je to perfektní zařízení pro ty, kteří chtějí výkonný a spolehlivý telefon. Díky pokročilým funkcím můžete pořizovat úžasné fotografie, hrát hry a zůstat ve spojení s přáteli a rodinou. Pokud hledáte skvělý telefon, Apple iPhone XS je skvělou volbou. Podívejte se na nejlepší posilovací telefon abyste ze svého zařízení vytěžili maximum. Navíc můžete zjistěte, zda si můžete změřit teplotu pomocí telefonu Android .

Fotoaparát

Apple iPhone XS je vybaven 12MP zadním fotoaparátem s krytem čočky ze safírového sklíčka, optickou stabilizací obrazu (OIS), automatickým ostřením s fázovou detekcí (PDAF) a snímačem s podsvícením zadní strany (BSI). Kamera je schopna nahrávat 4K video při 60fps a 1080p video při 240fps. Přední kamera je 7MP kamera se snímačem BSI a nahráváním videa 1080p.

Procesor

Apple iPhone XS pohání procesor Apple A12 Bionic APL1W81, který je postaven na 7nm procesu. Procesor je spárován se 4GB LPDDR4 RAM a 64GB nebo 256GB interním úložištěm.baterie

Apple iPhone XS je napájen 2659 mAh baterií. Baterie je nevyjímatelná a podporuje bezdrátové nabíjení.

Závěr

Apple iPhone XS je výkonný a funkcemi nabitý smartphone. Je vybaven 5,8' OLED displejem, 12MP fotoaparátem, čipem A12 Bionic, 4GB RAM a 2659 mAh baterií. Pokud hledáte výkonný a funkcemi nabitý smartphone, Apple iPhone XS je skvělou volbou.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Apple iPhone XS?
  A: Apple iPhone XS má 5,8'' OLED displej.
 • Otázka: Jaký procesor používá Apple iPhone XS?
  Odpověď: Apple iPhone XS je poháněn procesorem Apple A12 Bionic APL1W81.
 • Otázka: Kolik RAM má Apple iPhone XS?
  Odpověď: Apple iPhone XS má 4 GB LPDDR4 RAM.
 • Otázka: Jaká je kapacita baterie Apple iPhone XS?
  A: Apple iPhone XS má baterii 2659 mAh.

Pro více informací o Apple iPhone XS se podívejte Web společnosti Apple a Recenze CNET .