Apple iPhone XS a XS Max Recenze - Nejlepší iPhone vůbec?

Apple iPhone XS a XS Max jsou nejdražší telefony, které kdy Apple vydal. Ale stojí za to? Podívejte se na naši recenzi a zjistěte, zda jsou tyto telefony skutečně nejlepší.

Design a konstrukce

Apple iPhone XS a XS Max jsou velmi podobné svým předchůdcům, iPhone X a XS. Oba mají stejný design s kovovým rámečkem a skleněnou zadní stranou. Oba mají také stejný 5,8palcový displej Super Retina HD s rozlišením 2436 x 1125 pixelů. XS Max má větší 6,5palcový displej s rozlišením 2688 x 1242 pixelů.

Apple iPhone XS a XS Max jsou také vybaveny novou technologií Face ID, která umožňuje snadné a bezpečné odemčení telefonu pomocí skenování obličeje. Oba telefony jsou také vybaveny novou technologií A12 Bionic, která poskytuje výkonnější procesor a grafiku.

Apple iPhone XS a XS Max Recenze - Nejlepší iPhone vůbec? Apple iPhone XS a XS Max jsou nejnovějšími modely iPhone, které jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a funkcemi. Nabízí výkonný procesor, vysokou kvalitu obrazu a zvuku, špičkovou kameru a mnoho dalšího. Pokud hledáte nejlepší iPhone, který můžete koupit, Apple iPhone XS a XS Max jsou skvělou volbou. Pokud hledáte něco levnějšího, můžete se podívat na jednoduché chytré hodinky nebo barvy samsung s23 .

Výkon a baterie

Apple iPhone XS a XS Max jsou vybaveny novou technologií A12 Bionic, která poskytuje výkonnější procesor a grafiku. To znamená, že oba telefony jsou schopny zvládnout náročné úkoly, jako je hraní her nebo práce s více aplikacemi současně. Oba telefony mají také výkonnou baterii, která umožňuje až 12 hodin hovoru nebo 15 hodin surfování po internetu.Funkce

Apple iPhone XS a XS Max jsou vybaveny řadou užitečných funkcí. Oba telefony mají vestavěný fotoaparát s 12MP, který umožňuje pořizovat kvalitní fotografie a videa. Oba telefony mají také vestavěný stereo reproduktor, který poskytuje kvalitní zvuk. Oba telefony mají také podporu pro bezdrátové nabíjení a jsou kompatibilní s novou technologií Apple AirPods.

Cena

Apple iPhone XS a XS Max jsou nejdražší telefony, které kdy Apple vydal. XS stojí 999 dolarů a XS Max stojí 1099 dolarů. To je více než dvojnásobek ceny předchozího modelu iPhone X. To znamená, že tyto telefony jsou pro většinu lidí příliš drahé.

Závěr

Apple iPhone XS a XS Max jsou nejlepší telefony, které kdy Apple vydal. Mají výkonný procesor, výkonnou baterii a řadu užitečných funkcí. Nicméně, jsou také nejdražší telefony, které kdy Apple vydal, což je pro většinu lidí příliš drahé. Pokud hledáte nejlepší iPhone, pak jsou XS a XS Max skvělou volbou. Pokud hledáte levnější telefon, pak byste se měli podívat na jiné modely.

FAQ

  • Jaký je rozdíl mezi Apple iPhone XS a XS Max?
    Největší rozdíl mezi Apple iPhone XS a XS Max je velikost displeje. XS má 5,8palcový displej Super Retina HD s rozlišením 2436 x 1125 pixelů, zatímco XS Max má 6,5palcový displej s rozlišením 2688 x 1242 pixelů.
  • Jaké funkce mají Apple iPhone XS a XS Max?
    Apple iPhone XS a XS Max mají vestavěný fotoaparát s 12MP, vestavěný stereo reproduktor, podporu pro bezdrátové nabíjení a kompatibilitu s novou technologií Apple AirPods.
  • Kolik stojí Apple iPhone XS a XS Max?
    Apple iPhone XS stojí 999 dolarů a XS Max stojí 1099 dolarů. To je více než dvojnásobek ceny předchozího modelu iPhone X.

Apple iPhone XS a XS Max jsou nejlepší telefony, které kdy Apple vydal. Mají výkonný procesor, výkonnou baterii a řadu užitečných funkcí. Nicméně, jsou také nejdražší telefony, které kdy Apple vydal, což je pro většinu lidí příliš drahé. Pokud hledáte nejlepší iPhone, pak jsou XS a XS Max skvělou volbou. Pokud hledáte levnější telefon, pak byste se měli podívat na jiné modely. Pro více informací o Apple iPhone XS a XS Max si můžete přečíst Apple stránky nebo recenzi CNET .