ARCHOS 5 Internet Tablet - Specifikace a Recenze

ARCHOS 5 Internet Tablet je moderní zařízení, které nabízí širokou škálu funkcí a výkonu. Je vybaven 4,8 palcovým TFT displejem, 0,25 GB RAM a dalšími funkcemi. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jaké jsou jeho specifikace.

Displej

ARCHOS 5 Internet Tablet je vybaven 4,8 palcovým TFT displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů. Displej je schopen zobrazit až 16 milionů barev a nabízí široké pozorovací úhly. Je také vybaven technologií dotykového ovládání, která umožňuje snadné ovládání zařízení.

ARCHOS 5 Internet Tablet je vysoce výkonný tablet s velkou obrazovkou o úhlopříčce 5 palců. Je vybaven procesorem ARM Cortex A8 s taktem 600 MHz, 256 MB RAM a 4 GB interní paměti. Má také Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 3,5mm audio jack. Jeho operační systém je založen na Androidu 1.6. Můžete si na něj stáhnout aplikace z Android Marketu. Pokud hledáte výkonný tablet, můžete si prohlédnout ipod touch 2 generace nebo LG v35 thinq .

Výkon

ARCHOS 5 Internet Tablet je vybaven procesorem ARM Cortex A8 s taktem 600 MHz. Je vybaven 0,25 GB RAM a 8 GB interní paměti. Uživatelé mohou rozšířit interní paměť až na 32 GB pomocí microSD karty.

Konektivita

ARCHOS 5 Internet Tablet je vybaven Wi-Fi a Bluetooth. Uživatelé mohou také připojit zařízení k internetu pomocí 3G modemu. Zařízení je také vybaveno portem USB, který umožňuje připojení k počítači a dalším zařízením.

Software

ARCHOS 5 Internet Tablet je vybaven operačním systémem Android. Uživatelé mohou stahovat aplikace z obchodu Google Play a využívat je na svém zařízení. Zařízení je také vybaveno aplikací pro přehrávání multimédií, prohlížení webu a dalšími funkcemi.Baterie

ARCHOS 5 Internet Tablet je vybaven baterií s kapacitou 1500 mAh. Baterie je schopna poskytnout až 5 hodin provozu na jedno nabití.

Závěr

ARCHOS 5 Internet Tablet je moderní zařízení, které nabízí širokou škálu funkcí a výkonu. Je vybaven 4,8 palcovým TFT displejem, 0,25 GB RAM a dalšími funkcemi. Uživatelé mohou také využívat širokou škálu aplikací a funkcí dostupných na operačním systému Android.

FAQ

 • Jaký je velikost displeje ARCHOS 5 Internet Tablet?
  ARCHOS 5 Internet Tablet je vybaven 4,8 palcovým TFT displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů.
 • Kolik RAM má ARCHOS 5 Internet Tablet?
  ARCHOS 5 Internet Tablet je vybaven 0,25 GB RAM.
 • Jakou baterii má ARCHOS 5 Internet Tablet?
  ARCHOS 5 Internet Tablet je vybaven baterií s kapacitou 1500 mAh.
 • Jaký operační systém má ARCHOS 5 Internet Tablet?
  ARCHOS 5 Internet Tablet je vybaven operačním systémem Android.

Zdroje: archos.com , gsmarena.com , cnet.com