Galaxy S7 a S7 Edge: Chybí Vám IR Blaster?

?

Samsung dává a bere zpět - to je morálka příběhu s Galaxy S6 a jeho následovníkem Galaxy S7. Společnost nám s S7 a jeho parťákem S7 Edge nabídla luxusní design jako u S6, ale také certifikaci odolnosti vůči vodě a slot pro rozšíření paměti - dvě funkce, které S6 postrádalo...

Ale jedna věc, kterou Samsung odstranil, je infračervený blaster (IR blaster). IR blaster je malý senzor, který umožňuje ovládat domácí zařízení, jako jsou televizory, set-top boxy a další, pomocí vašeho telefonu. IR blaster je užitečná funkce, která vám umožňuje ovládat všechna vaše zařízení z jednoho místa. Bohužel, IR blaster není součástí Galaxy S7 ani S7 Edge.

Proč Samsung odstranil IR blaster?

IR blaster byl součástí několika předchozích modelů Samsungu, včetně Galaxy S5 a S6. Takže proč ho Samsung odstranil z Galaxy S7? Jednou z možností je, že se Samsung soustředí na jiné funkce, které chce nabídnout svým zákazníkům. IR blaster je užitečná funkce, ale není tolik populární, jako například bezdrátové nabíjení nebo odolnost vůči vodě. Takže se Samsung rozhodl, že bude lepší investovat do jiných funkcí, než do IR blasteru.

Galaxy S7 a S7 Edge jsou skvělé telefony, ale bohužel neobsahují IR Blaster. To znamená, že nemůžete ovládat své domácí zařízení pomocí svého telefonu. Naštěstí existuje několik alternativ, jako je widget google chrome pro android nebo Gamestop pro iphone 4s , které vám umožní ovládat vaše zařízení bez IR Blasteru.

Jak může chybějící IR blaster ovlivnit vaše zkušenosti?

IR blaster je užitečná funkce, která vám umožňuje ovládat všechna vaše domácí zařízení z jednoho místa. Pokud jste zvyklí na to, že můžete ovládat své zařízení pomocí svého telefonu, může být chybějící IR blaster pro vás zklamáním. Naštěstí existují aplikace, které vám umožní ovládat vaše zařízení pomocí Wi-Fi nebo Bluetooth, takže to může být dobrá náhrada.

Jaké jsou alternativy IR blasteru?

Pokud vám chybí IR blaster, nezoufejte. Existuje několik alternativ, které vám umožní ovládat vaše domácí zařízení pomocí vašeho telefonu. První je použití aplikace, která vám umožní ovládat vaše zařízení pomocí Wi-Fi nebo Bluetooth. Existuje několik takových aplikací, jako je například Peel Smart Remote nebo AnyMote. Druhou možností je použití univerzálního dálkového ovladače. Univerzální dálkový ovladač je malé zařízení, které se připojuje k vašemu telefonu a umožňuje vám ovládat vaše domácí zařízení.Závěr

IR blaster je užitečná funkce, která vám umožňuje ovládat všechna vaše domácí zařízení z jednoho místa. Bohužel, IR blaster není součástí Galaxy S7 ani S7 Edge. Existují však alternativy, jako jsou aplikace pro ovládání pomocí Wi-Fi nebo Bluetooth nebo univerzální dálkový ovladač, které vám umožní ovládat vaše zařízení pomocí vašeho telefonu.

Zdroje: Android Central , CNET , Lifewire

FAQ

  • Co je IR blaster?
    IR blaster je malý senzor, který umožňuje ovládat domácí zařízení, jako jsou televizory, set-top boxy a další, pomocí vašeho telefonu.
  • Proč Samsung odstranil IR blaster z Galaxy S7?
    Samsung se soustředí na jiné funkce, které chce nabídnout svým zákazníkům. IR blaster je užitečná funkce, ale není tolik populární, jako například bezdrátové nabíjení nebo odolnost vůči vodě. Takže se Samsung rozhodl, že bude lepší investovat do jiných funkcí, než do IR blasteru.
  • Existují alternativy IR blasteru?
    Ano, existují. Můžete použít aplikace, které vám umožní ovládat vaše zařízení pomocí Wi-Fi nebo Bluetooth, nebo můžete použít univerzální dálkový ovladač, který se připojuje k vašemu telefonu a umožňuje vám ovládat vaše domácí zařízení.