Proč jsme nedostali 3. generaci Nexus 7?

Asus Chairman Jonney Shih se setkal s technickou stránkou Trusted Reviews a mezi věcmi, které byly diskutovány, byla možná pokračování řady Nexus 7. Asus spolupracoval s Googlem na dvou generacích mini tabletů, které byly velmi dobře přijaty pro jejich směs kvalitního hardwaru, pevného zpracování, rychlého vanilkového Androidu a dostupnou cenu. Bohužel v roce 2014 Google zrušil řady Nexus 7 a Nexus 10 a sloučil je do jediného Nexus 9 tabletu - jednoho vyrobeného HTC. Proč se tak stalo?

Konkurence

Jedním z důvodů, proč se Google rozhodl ukončit řadu Nexus 7, byla konkurence. V roce 2014 se trh tabletů začal zaplňovat levnými tabletovými zařízeními, která nabízela stejnou kvalitu jako Nexus 7, ale za nižší cenu. To znamenalo, že Nexus 7 se stával stále méně atraktivním pro spotřebitele.

Náklady

Dalším důvodem, proč se Google rozhodl ukončit řadu Nexus 7, byly náklady. V roce 2014 se trh tabletů začal zaplňovat levnými tabletovými zařízeními, která nabízela stejnou kvalitu jako Nexus 7, ale za nižší cenu. To znamenalo, že Nexus 7 se stával stále méně atraktivním pro spotřebitele.

Vývoj

V roce 2014 se trh tabletů začal zaplňovat levnými tabletovými zařízeními, která nabízela stejnou kvalitu jako Nexus 7, ale za nižší cenu. To znamenalo, že Nexus 7 se stával stále méně atraktivním pro spotřebitele. Google se také rozhodl ukončit řadu Nexus 7, protože se rozhodl věnovat více času vývoji nových technologií, jako je například Google Glass.

Výsledek

Výsledkem bylo, že Google se rozhodl ukončit řadu Nexus 7 a sloučit ji s řadou Nexus 10 do jediného Nexus 9 tabletu, který byl vyroben HTC. To znamenalo, že spotřebitelé se nedočkali třetí generace Nexus 7.

Závěr

Asus Chairman Jonney Shih se setkal s technickou stránkou Trusted Reviews a mezi věcmi, které byly diskutovány, byla možná pokračování řady Nexus 7. Bohužel v roce 2014 Google zrušil řady Nexus 7 a Nexus 10 a sloučil je do jediného Nexus 9 tabletu - jednoho vyrobeného HTC. Důvody, proč se tak stalo, byly konkurence, náklady a vývoj.FAQ

Proč Google ukončil řadu Nexus 7?

Google ukončil řadu Nexus 7 kvůli konkurenci, nákladům a vývoji.

Kdo vyrobil Nexus 9 tablet?

Nexus 9 tablet byl vyroben společností HTC.

Kdy byla řada Nexus 7 ukončena?

Řada Nexus 7 byla ukončena v roce 2014.

Kdo se setkal s technickou stránkou Trusted Reviews?

Asus Chairman Jonney Shih se setkal s technickou stránkou Trusted Reviews.

Zdroje: - Důvěryhodné recenze - Android Central - The Verge