Asus MeMO Pad 7 LTE - Specifikace a Recenze

Asus MeMO Pad 7 LTE je tablet s 7 palcovým IPS LCD displejem, 5MP fotoaparátem, Intel Atom Z3530 procesorem a 3950 mAh baterií. Tento tablet je ideální pro ty, kteří hledají výkonný tablet s dlouhou výdrží baterie. Podívejme se blíže na specifikace a recenze Asus MeMO Pad 7 LTE.

Displej

Asus MeMO Pad 7 LTE má 7 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů. Displej je velmi jasný a nabízí široké pozorovací úhly. Je to ideální tablet pro sledování filmů a prohlížení webových stránek.

Asus MeMO Pad 7 LTE je moderní tablet s velkým 7' displejem a LTE připojením. Je vybavený 1,3GHz čtyřjádrovým procesorem, 1GB RAM a 8GB úložištěm. Má také 5MP fotoaparát a 2MP přední kameru. Asus MeMO Pad 7 LTE je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kompaktní tablet s vysokým výkonem a připojením k LTE síti. Pokud hledáte něco podobného, můžete také zvážit Samsung Galaxy S II LTE nebo Recenze Sony Xperia Z4v .

Fotoaparát

Asus MeMO Pad 7 LTE má 5MP fotoaparát s autofokusem a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa. K dispozici je také řada nástrojů pro úpravu fotografií.

Procesor

Asus MeMO Pad 7 LTE je vybaven Intel Atom Z3530 procesorem. Tento procesor je vybaven technologií 22 nm a nabízí výkonný výkon. Procesor je schopen zpracovat náročné úlohy bez zpomalení.

RAM

Asus MeMO Pad 7 LTE je vybaven 1GB RAM. To je dostatečné pro běžné úlohy, jako je prohlížení webových stránek, sledování filmů a hraní her. RAM je také dostatečný pro multitasking.Baterie

Asus MeMO Pad 7 LTE je vybaven 3950 mAh baterií. Baterie je schopna vydržet až 10 hodin při běžném používání. To je dostatečné pro celodenní používání bez nutnosti dobíjení.

Závěr

Asus MeMO Pad 7 LTE je výkonný tablet s 7 palcovým IPS LCD displejem, 5MP fotoaparátem, Intel Atom Z3530 procesorem a 3950 mAh baterií. Tento tablet je ideální pro ty, kteří hledají výkonný tablet s dlouhou výdrží baterie. Pro více informací o Asus MeMO Pad 7 LTE navštivte asus.com nebo CNET.com .

FAQ

 • Jaký je displej Asus MeMO Pad 7 LTE?
  Asus MeMO Pad 7 LTE má 7 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má Asus MeMO Pad 7 LTE?
  Asus MeMO Pad 7 LTE má 5MP fotoaparát s autofokusem a LED bleskem.
 • Jaký procesor má Asus MeMO Pad 7 LTE?
  Asus MeMO Pad 7 LTE je vybaven Intel Atom Z3530 procesorem.
 • Kolik RAM má Asus MeMO Pad 7 LTE?
  Asus MeMO Pad 7 LTE je vybaven 1GB RAM.
 • Kolik baterie má Asus MeMO Pad 7 LTE?
  Asus MeMO Pad 7 LTE je vybaven 3950 mAh baterií.