Asus MeMO Pad 7 - Specifikace a Recenze

Asus MeMO Pad 7 je tablet s 7 palcovým IPS LCD displejem, 5MP autofokusní kamerou, procesorem Intel Atom Z3745, 1GB RAM a 16GB úložištěm. Tento tablet je vybavený nejnovějšími technologiemi a nabízí špičkový výkon. Podívejme se blíže na specifikace a recenze Asus MeMO Pad 7.

Displej

Asus MeMO Pad 7 má 7 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů. Displej je velmi jasný a nabízí široké pozorovací úhly. Jeho kontrast je také velmi dobrý a obraz je ostrý a jasný. Displej je také odolný proti poškrábání a je vybaven technologií ochrany proti modrému světlu.

Fotoaparát

Asus MeMO Pad 7 má 5MP autofokusní kameru s LED bleskem. Kamera je schopná pořizovat kvalitní fotografie a videa. Kamera je také vybavena technologií HDR, která umožňuje pořizovat kvalitní fotografie i ve slabém osvětlení. Kamera je také schopná pořizovat panoramatické fotografie.

Asus MeMO Pad 7 je moderní tablet s 7' displejem, který nabízí vysokou kvalitu obrazu a zvuku. Je vybaven 8GB interní pamětí, 1GB RAM a procesorem Intel Atom Z3745. Můžete si užívat hraní her, prohlížení webu a dalších aplikací. K dispozici je také 5MP fotoaparát a 0,3MP přední kamera. Pokud hledáte tablet s dobrým poměrem cena/výkon, Asus MeMO Pad 7 je skvělou volbou. Zde najdete podrobné specifikace a recenze. Pokud hledáte další možnosti, můžete se podívat na hodinky tmobile zdarma nebo telefon lumina 635 .

Procesor

Asus MeMO Pad 7 je vybaven procesorem Intel Atom Z3745. Tento procesor je vybaven čtyřmi jádry a je schopen poskytnout vysoký výkon. Procesor je také vybaven technologií Turbo Boost, která umožňuje zvýšit výkon procesoru při vyžadovaných úlohách.

RAM a úložiště

Asus MeMO Pad 7 je vybaven 1GB RAM a 16GB úložištěm. RAM je dostatečná pro běžné úlohy a úložiště je dostatečné pro ukládání fotografií, videí a dalších souborů. Úložiště lze také rozšířit pomocí microSD karty.Výdrž baterie

Asus MeMO Pad 7 má výdrž baterie až 10 hodin. To znamená, že tablet můžete používat po celý den bez nutnosti dobíjení. Baterie je také velmi rychle nabíjecí a lze ji dobít za méně než 2 hodiny.

Další funkce

Asus MeMO Pad 7 je vybaven technologií Bluetooth 4.0, Wi-Fi a GPS. Tablet je také vybaven technologií Miracast, která umožňuje streamovat obsah z tabletu na televizi nebo projektor. Tablet je také vybaven technologií ASUS Splendid, která umožňuje upravovat barevné podání obrazu.

Recenze

Asus MeMO Pad 7 je výkonný tablet s velmi dobrým displejem a kamerou. Procesor Intel Atom Z3745 je schopen poskytnout vysoký výkon a RAM 1GB je dostatečná pro běžné úlohy. Úložiště 16GB je dostatečné pro ukládání fotografií, videí a dalších souborů. Výdrž baterie je až 10 hodin a tablet je vybaven technologiemi Bluetooth 4.0, Wi-Fi a GPS. Celkově je Asus MeMO Pad 7 dobrým tabletem s dobrým výkonem a funkcemi.

FAQ

 • Jaký je displej Asus MeMO Pad 7?
  Asus MeMO Pad 7 má 7 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů.
 • Jaká je kamera Asus MeMO Pad 7?
  Asus MeMO Pad 7 má 5MP autofokusní kameru s LED bleskem.
 • Jaký procesor má Asus MeMO Pad 7?
  Asus MeMO Pad 7 je vybaven procesorem Intel Atom Z3745.
 • Jaká je výdrž baterie Asus MeMO Pad 7?
  Asus MeMO Pad 7 má výdrž baterie až 10 hodin.

Celkově je Asus MeMO Pad 7 dobrým tabletem s dobrým výkonem a funkcemi. Pokud hledáte tablet s dobrým výkonem a funkcemi, Asus MeMO Pad 7 je dobrá volba. Pro více informací o Asus MeMO Pad 7 si můžete přečíst tuto stránku nebo tuto recenzi .