Asus PadFone X mini - Specifikace a Recenze

Asus PadFone X mini je chytrý telefon s dotykovou obrazovkou o velikosti 4,5 palce. Je vybaven 5MP autofokusní kamerou, procesorem Intel Atom Z2560 (32 nm) a 1GB LPDDR2 RAM. Baterie má kapacitu 2060 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají kompaktní a výkonný telefon. Podívejme se blíže na specifikace a recenze Asus PadFone X mini.

Specifikace Asus PadFone X mini

Asus PadFone X mini je vybaven 4,5palcovou dotykovou obrazovkou s rozlišením 854 x 480 pixelů. Je vybaven 5MP autofokusní kamerou s LED bleskem a 1GB LPDDR2 RAM. Procesor Intel Atom Z2560 (32 nm) poskytuje výkonný výkon. Baterie má kapacitu 2060 mAh. Telefon je vybaven operačním systémem Android 4.4 KitKat.

Asus PadFone X mini je moderní mobilní zařízení, které kombinuje tablet a telefon. Má 5' HD displej, 8MP fotoaparát a 1,2GHz čtyřjádrový procesor. Je vybaveno operačním systémem Android 4.4 KitKat a má 16GB interní paměť. Podívejte se na specifikace Asus PadFone X mini A recenze Asus PadFone X mini pro více informací. Také se můžete podívat na specifikace Huawei Honor 6 A specifikace LG Aristo 5 pro porovnání.

Výhody Asus PadFone X mini

Asus PadFone X mini má několik výhod. Jeho kompaktní velikost je ideální pro ty, kteří hledají kompaktní telefon. 5MP autofokusní kamera s LED bleskem poskytuje kvalitní fotografie. Procesor Intel Atom Z2560 (32 nm) poskytuje výkonný výkon. Baterie má kapacitu 2060 mAh, což znamená, že telefon může pracovat po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení.

Nevýhody Asus PadFone X mini

Asus PadFone X mini má několik nevýhod. Jeho 4,5palcová dotyková obrazovka má pouze rozlišení 854 x 480 pixelů, což není nejlepší. 1GB LPDDR2 RAM může být pro některé uživatele příliš nízká. Operační systém Android 4.4 KitKat je již zastaralý.

Závěr

Asus PadFone X mini je kompaktní a výkonný telefon. Je vybaven 5MP autofokusní kamerou, procesorem Intel Atom Z2560 (32 nm) a 1GB LPDDR2 RAM. Baterie má kapacitu 2060 mAh. Jeho 4,5palcová dotyková obrazovka má pouze rozlišení 854 x 480 pixelů, což není nejlepší. Operační systém Android 4.4 KitKat je již zastaralý. Pokud hledáte kompaktní a výkonný telefon, Asus PadFone X mini je skvělou volbou.

Zdroje:

FAQ

  • Q: Jak velká je obrazovka Asus PadFone X mini?
    A: Obrazovka Asus PadFone X mini má velikost 4,5 palce.
  • Q: Jaká je kapacita baterie Asus PadFone X mini?
    A: Baterie Asus PadFone X mini má kapacitu 2060 mAh.
  • Q: Jaký operační systém má Asus PadFone X mini?
    A: Asus PadFone X mini je vybaven operačním systémem Android 4.4 KitKat.