Asus ROG Phone - Nejlepší výkonný telefon pro hráče

Asus ROG Phone je vybavený nejnovějšími technologiemi, které poskytují nejlepší výkon pro hráče. Jeho specifikace zahrnují 6,0 palce AMOLED displej, 12MP fotoaparát s OIS a PDAF, procesor Qualcomm Snapdragon 845 a 8GB RAM. Všechny tyto funkce jsou zabaleny do kompaktního těla s baterií 4000 mAh.

Displej

Asus ROG Phone je vybaven 6,0 palce AMOLED displejem s rozlišením 2160 x 1080 pixelů. Jeho jas je až 600 nitů a nabízí široké pozorovací úhly. Displej je také chráněn sklem Corning Gorilla Glass 6, které je odolné proti poškrábání.

Fotoaparát

Asus ROG Phone je vybaven 12MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí automatického ostření (PDAF). Fotoaparát má také 8MP přední kameru pro selfie.

Procesor

Asus ROG Phone je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 845 s 10nm technologií. Tento procesor je vybaven 8 jádry Kryo 385 a GPU Adreno 630.

Asus ROG Phone je nejlepší výkonný telefon pro hráče. Nabízí výkonný procesor, vysokou obnovovací frekvenci obrazovky a špičkovou grafiku. Je vybaven také špičkovými funkcemi, jako je vylepšený zvuk, vylepšená kamera a vylepšená baterie. Je to ideální volba pro hráče, kteří chtějí nejlepší výkon a zážitek z hraní. Datum vydání Samsung A73 5G A Skullcandy Dime vs Dime 2 jsou také skvělé volby pro hráče.

RAM

Asus ROG Phone je vybaven 8GB LPDDR4 RAM. To zajišťuje, že telefon může běžet náročné hry a aplikace bez zpomalení.Baterie

Asus ROG Phone je vybaven baterií 4000 mAh. To zajišťuje, že telefon může běžet po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení.

Závěr

Asus ROG Phone je vybaven nejnovějšími technologiemi, které poskytují nejlepší výkon pro hráče. Jeho specifikace zahrnují 6,0 palce AMOLED displej, 12MP fotoaparát s OIS a PDAF, procesor Qualcomm Snapdragon 845 a 8GB RAM. Všechny tyto funkce jsou zabaleny do kompaktního těla s baterií 4000 mAh.

Zdroje: Telefon Asus ROG , GSM aréna

FAQ

 • Jaký je displej Asus ROG Phone?
  Asus ROG Phone je vybaven 6,0 palce AMOLED displejem s rozlišením 2160 x 1080 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má Asus ROG Phone?
  Asus ROG Phone je vybaven 12MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí automatického ostření (PDAF).
 • Jaký procesor má Asus ROG Phone?
  Asus ROG Phone je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 845 s 10nm technologií.
 • Jakou RAM má Asus ROG Phone?
  Asus ROG Phone je vybaven 8GB LPDDR4 RAM.
 • Jaká je baterie Asus ROG Phone?
  Asus ROG Phone je vybaven baterií 4000 mAh.